terazmuzyka.pl
Newsy 3231V  
szy | 20 września 2017
2

Papa Roach wystąpi na Przystanku Woodstock w przyszłym roku?

Być może bardzo popularna w naszym kraju amerykańska formacja Papa Roach wystąpi podczas przyszłorocznej edycji Przystanku Woodstock. 

Choć ostatnia edycja zakończyła się ledwie miesiąc temu, organizatorzy Przystanku Woodstock nie próżnują i już rozpoczęli pracę nad przyszłoroczną odsłoną festiwalu, podczas której - być może - zagrają amerykanie z Papa Roach

David Lynch: Bowie był wyjątkowy jak Elvis

Na profilu na Facebooku Przystanku Woodstock pojawiło się zdjęcie wspomnianej amerykańskiej formacji, na której widzimy muzyków pozujących ze Złotym Bączkiem, czyli nagrodą w postaci mosiężnej statuetki, którą otrzymali za koncert z 2010 roku.

Pracujemy nad następnym Przystankiem i marzymy sobie, że kolejny raz uda nam się spotkać z Papa Roach. Czy wiecie, że zespół wygrał Złotego Bączka po 16. Przystanku Woodstock i wciąż z nim podróżuje?

- możemy przeczytać pod zdjęciem. 

Grupa bardzo dobrze wspomina koncert podczas Przystanku Woodstock. W tegorocznym wywiadzie dla „Teraz Rocka”, który znajdziecie w czerwcowym numerze, basista Papa Roach Tobin Esperance rozpoczął rozmowę z Bartkiem Koziczyńskim od pytania:

Chętnie zagralibyśmy raz jeszcze na tym waszym Woodstock. Wciąż się odbywa?

Poniżej przypominamy fragment koncertu Papa Roach na Przystanku Woodstock sprzed siedmiu lat.

Papa Roach promują obecnie swój ostatni album „Crooked Teeth”, który ukazał się w maju tego roku. W ramach promocji nowego wydawnictwa amerykański zespół odwiedził również nasz kraj - wczoraj, czyli 19 września, grupa zagrała koncert w warszawskim klubie Progresja Music Zone. 

Tegoroczna, już 23., edycja Przystanku Woodstock odbyła się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. W tym roku na festiwalu zagrali m.in. ArchiveAmon Amarth, Trivium, Orange Goblin, The Qemists, Nothing But Thieves, Mando Diao, Slaves, Prong, Frank Turner, Wilki, Domowe Melodie, Łąki Łan i Clock Machine.

Organizatorem Przystanku Woodstock jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

Relację z festiwalu znajdziecie w najnowszym, wrześniowym, numerze „Teraz Rocka”, który można znaleźć w kioskach w całej Polsce oraz w naszym sklepie internetowym

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Queenmaniak [89.74.***.***] dodano: 27.09.2017, 15:50 #1
Aha. I tak nie znam. Trza będzie posłuchać. W sumie szkoda mi tych zagranicznych muzyków. Pewnie nie wiedzą, że biorą udział w POlitycznej szopce Owsiaka.
Pokaż odpowiedzi (1)
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group