terazmuzyka.pl
Pitbulek 1359V  
rf | 23 listopada 2018
0

Para została wyrzucona z koncertu Machine Head, bo... uprawiała seks

Atmosfera na koncercie Machine Head okazała się tak gorąca, że jedna para postanowiła nie czekać do końca tylko dać ponieść się emocjom. Ochronie to się nie spodobało.

Koncert Machine Head w San Diego na pewno przejdzie do historii zespołu. Wspominać go też pewnie będzie pewna para, która została z niego wyrzucona za to, że uprawiała seks. I to w pierwszym rzędzie.

Machine Head zakończy działalność? Przeczytaj oświadczenie zespołu

Grupa Machine Head opublikowała na swoim Instagramie wiadomość, w której dzieli się wspomnieniami z koncertu w San Diego. A było co wspominać.

W wiadomości możemy przeczytać:

San Diego! Ja... pier... dolę... Gdy facet z dziewczyną zostają wyrzuceni, bo uprawiali seks podczas „Davidian” (i to w pierwszym rzędzie) to znaczy, że było kompletne szaleństwo. Bez jaj. WOW, ale nam sprawiliście powitanie, jesteśmy pod wrażeniem.

Był to najlepszy koncert, jaki zagraliśmy KIEDYKOLWIEK w tym mieście. I jeden z najdzikszych tej trasy. Dziękujemy za niezapomnianą noc.

Grupa Machine Head jest w trakcie ostatniej trasy w tym składzie. W opublikowanym jakiś czas temu na Facebooku oświadczeniu, Robb Flynn oznajmił, że szeregi Machine Head opuszczą gitarzysta Phil Demmel (w zespole od 2002), a także perkusista Dave McClain (od 1995). Natomiast basista Jared MacEachern wciąż się nad ostateczną decyzją zastanawia.

Trasa koncertowa Machine Head po USA ma potrwać do 24 listopada i jak zapowiada grupa, ma celebrować muzykę, jaką ten skład stworzył na przestrzeni lat. Grupa zapewnia, że rozstanie jest polubowne i wszyscy chętnie biorą udział w trasie. Jeszcze nie wiadomo, kto ich zastąpi na kolejnych trasach.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 581V  
Pitbulek 328V  
0

Meat Loaf spadł ze sceny i złamał obojczyk [WIDEO]

rf | fot. christopher simon | 7 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group