terazmuzyka.pl
Newsy 3449V  
mg | 9 września 2018
4

Paramore nie będą grali na żywo jednego ze swoich przebojów. Ważny powód!

Nagrany w 2007 roku utwór „Misery Business” nie będzie wykonywany przez zespól Paramore podczas koncertów – taką decyzję podjęli muzycy. Sprawdźcie, o co poszło.

7 września w Nashville zespół Paramore po raz ostatni w swojej karierze zaprezentował na żywo utwór „Misery Business”. Muzycy uznali, że jeden z fragmentów jest antyfeministyczny, a nie jest to przesłanie, którym chcieliby dzielić się podczas swoich scenicznych występów.

Hayley Williams (Paramore): Kilka lat temu miałam nadzieję, że umrę

Chodzi o fragment: „Once a whore, you’re nothing more, I’m sorry, that will never change”, który w wolnym tłumaczeniu oznacza: „Gdy raz zachowasz się jak dziwka, jesteś niczym więcej; przykro mi, to się nigdy nie zmieni”.

Kompozycję „Misery Business” grupa stworzyła w 2006 roku, gdy wokalistka Hayley Williams miała zaledwie 18 lat. Teraz przekonuje, że jej postrzeganie świata znacznie się zmieniło i nie chce już więcej wykonywać utworu z takim przekazem. Podczas wspomnianego występu w Nashville nie zaśpiewała z resztą wspomnianego fragmentu tekstu.

To decyzja, którą podjęliśmy ponieważ uznaliśmy, że powinniśmy, czuliśmy, że musimy się od tego dociąć. Nawiązujemy w ten sposób do wszystkich złych decyzji, które podjęliśmy i które nas tutaj doprowadziły, do wszystkich upokarzających rzeczy, które powiedzieliśmy. Zrozumieliśmy to i dorośliśmy

- przekonywała ze sceny Williams.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
bbfan [213.146.***.***] dodano: 09.09.2018, 22:26 #1
ahhahahaha durne tłumaczenie!
skoro raz ukradniesz jesteś złodziejem i analogicznie tutaj!
Antyfeministyczny????
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
Newsy 459V  
Newsy 1967V  
0

Steven Tyler zaskoczył Backstreet Boys na scenie [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 21 kwietnia 2019
Newsy 2520V  
Newsy 596V  
Newsy 2731V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group