terazmuzyka.pl
Newsy 573V  
REDAKCJA | 1 marca 2003
1

Parental Advisory: Courtney Love

bitch is back

Niezwykłą przygodę przeżyła ekipa brytyjskiego pisma „Q”, gdy umówiła się na sesję fotograficzną z Courtney Love. Była wokalistka Hole relaksowała się w Londynie przed zdjęciami do nowego filmu Luca Bessona, przy okazji chcąc się przypomnieć publiczności muzycznej (wciąż nie ma kontraktu płytowego).

Wstrząśnięci reporterzy relacjonują, że zaraz gdy przybyli do hotelu, zaskoczył ich widok kosmetyczki depilującej artystce okolice bikini. Uwiecznili to na kliszy. Następnie Courtney przechadzała się po pokoju w samych kozakach, pytając Angoli czy wygląda dobrze na swój wiek. Skończyła 38 lat. Skwapliwie potwierdzili, poddała się więc kilkugodzinnym zabiegom upiększającym przed sesją. Coś musiało się jej jednak nie spodobać, skoro po zakończeniu wylała sobie na głowę butelkę szampana. Sesja zakończyła się nad ranem na londyńskiej ulicy, gdzie paradując w samych majtkach artystka zatrzymywała taksówki.

To nie koniec burzliwych wydarzeń w życiu Love. Niedługo potem aresztowano ją na londyńskim lotnisku Heathrow za wulgarne i niezgodne z przepisami zachowanie podczas lotu z Los Angeles. Nie chciała zająć swojego miejsca, po czym obrzuciła wyzwiskami załogę samolotu. Kapitan powiadomił o zachowaniu pasażerki ziemię - po wylądowaniu czekali już na nią policjanci. Podobno Courtney nie wyglądała zbyt przytomnie. Po kilku godzinach zwolniono ją za kaucją.

Wokalistka leciała do Londynu na charytatywny koncert na rzecz słynnego teatru Old Vic. Na scenę wyszła w kostiumie kaczora Donalda, po to, by za chwilę rozebrać się do bielizny. Wykonywała utwór Bitch Is Back z towarzyszeniem kompozytora, Eltona Johna, na fortepianie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Greg [82.132.***.***] dodano: 07.01.2019, 12:48 #1
Ta panna jest zajebista !! Stary Klimt trzyma poziom do końca
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group