terazmuzyka.pl
Newsy 459V  
REDAKCJA | 1 kwietnia 2003
0

Parental Advisory: Ozporns

wall to wall

Młodzież podnieca się za każdym razem, gdy w programie The Osbournes pada „fuck” (w Ameryce wypikowany), tymczasem dorośli mają znacznie ciekawsze rozrywki. Specjalizujące się w filmach dla dorosłych studio VCA Pictures nakręciło parodię reality show, zatytułowaną The Ozporns. Za kamerą stanął Antonio Passolini (cóż za klasyczne nazwisko!), znany z tego typu komediowych przeróbek.

Wytwórnia starannie przygotowała się do produkcji. Wynajęła na przykład na trzy dni luksusową posiadłość w Malibu... Lubię porządną robotę - wyznaje twórca. Spędziliśmy mnóstwo czasu, szukając miejsca podobnego do oryginału. Starannie dobrano też obsadę. Początkowo w główną rolę Izzy’ego Osporna miał się wcielić sam reżyser. Ostatecznie zatrudniono Brytyjczyka o pseudonimie Baz (pewnie żeby się akcent zgadzał). Żonę - Sherri, zagrała Tina Tyler, córkę - Fionę, Tawny Roberts, syna - Johna, Cheyne Collins. O innych postaciach, w rodzaju „nimfomańskiej niani” nawet nie ma co wspominać...

Dzieło jest dostępne na DVD, z rewelacyjnymi opcjami typu wybór kamer, komentarz Passoliniego czy, szczególnie przydatną, funkcją Wall To Wall - wycięcie dialogów na rzecz scen seksu. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że śladami The Ozporns nie pójdzie jakiś miłośnik Michała Wiśniewskiego.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1347V  
Newsy 1261V  
Newsy 476V  
4

The Who singlem zapowiedzieli nowy album [AUDIO]

mg | fot. Raph_PH | 13 września 2019
Newsy 2083V  
0

Tony Iommi komentuje pomysł powrotu Black Sabbath

rf | fot. Adam Bielawski | 13 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group