terazmuzyka.pl
Film / serial 274V  
szy I fot: materiały promocyjne | 21 maja 2018
0

Patryk Vega reżyserem kolejnej części „Pitbulla”. Kiedy premiera?

Choć wiele na to nie wskazywało, powstanie jednak kolejna część „Pitbulla”. Ponownie będzie za niego odpowiadał Patryk Vega. Jakie szczegóły ujawnił reżyser? 

Wiele osób z pewnością takiej obrotu spraw się nie spodziewało, ale jednak... Patryk Vega, autor serii, poinformował na swoich mediach społecznościowych, że wróciły do niego prawa do marki „Pitbull”. Oznacza to - przede wszystkim - że powstanie kolejny film opowiadający o polskich policjantach i kryminalistach.

Netflix idzie na ilość? Prawie 500 nowych tytułów do końca roku

Vega ujawnił, że całość będzie zatytułowana „Pitbull. Królowa chuliganów” i... wyznaczył od raz jego premierę. Film do kin trafi... 11 listopada 2021 roku. Najpierw bowiem reżyser chce skupić się na innym swoim dziele - „Kobiety mafii”. Planuje on zrealizować kolejne dwie jego części, aby obraz zamknął się w trylogii.  

Na chwilę obecną nie wiadomo czy w nadchodzącej, już piątej części tej słynnej sensacyjnej serii, powrócą znani bohaterowie. Być może tak „Pitbull” doczeka się kolejnej odsłony serialowej. Wystarczy przypomnieć, że Patryk Vega chętnie ostatnio stawia na rozbudowywanie wątków swoich filmów. 30 maja, na platformie Showmax, w takiej formie zadebiutują „Kobiety mafii”. Wcześniej natomiast we wspomnianym serwisie swoją premierę miał serial oparty na filmie „Botoks”.

Przypomnijmy: pierwsza część „Pitbulla”, za którą odpowiadał Patryk Vega, na ekranach kin pojawiła się trzynaście lat temu. Następnie całość doczekała się wersji serialowej - do tej pory powstały trzy jego sezony (2005-2008). Do serii reżyser powrócił po długiej przerwie, w styczniu 2016 roku swoją premierę miał film zatytułowany „Nowe porządki”, natomiast kilka miesięcy później (dokładnie: w listopadzie) do kin trafiła najpopularniejsza część cyklu - „Niebezpieczne kobiety”. Kolejnej, w wyniku braku porozumienia między dotychczasowym reżyserem a producentami, nie wyreżyserował już jednak Vega, który stracił prawa do „Pitbulla”. Emil Stępień ogłosił powstanie części, która - pierwotnie - miała być finałem serii. W marcu tego roku na duże ekrany trafił „Pitbull. Ostatni pies”, za który odpowiadał, znany między innymi z filmu „Psy”, Władysław Pasikowski

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Peter Mayhew („Gwiezdne wojny”) nie żyje

rf | fot. Luigi Novi | 3 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group