terazmuzyka.pl
Koncerty 2989V  
mg | 10 lutego 2017
0

Patti Smith na 11. Festiwalu Legend Rocka

Słynna Patti Smith została ogłoszona kolejną gwiazdą tegorocznego Festiwalu Legend Rocka, który tradycyjnie odbędzie się w Dolinie Charlotty.

Do ogłoszonych wcześniej zespołów The Orchestra i ARW dołączyła właśnie legendarna Patti Smith. Artystka zagra 13 sierpnia 2017 roku w Dolinie Charlotty podczas 11. Festiwalu Legend Rocka. Bilety, w cenach od 150 do 250 złotych, trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek, tj. 13 lutego.

Muzycy Electric Light Orchestra zagrają w Polsce. Bilety w sprzedaży

Patti Smith to niewątpliwie najbardziej ceniona i uznana rockowa poetka, która zasługuje na miano pierwszej Damy Rocka. Była i jest nieszablonowa, ambitna i bezkompromisowa. Idzie własną ścieżką artystyczną, a  prezentowane przez nią połączenie rocka i poezji może być tylko porównane do dokonań jej bliskiego znajomego, Boba Dylana.

Patti Smith Group –​ Because the Night:

Jej agresywna muzyka oraz niesamowita energia płynąca z jej scenicznego przekazu zrobiły z niej ikonę rocka i wzór dla wszystkich dziewczyn pragnących zrobić karierę na rockowej scenie. Nigdy nie bazowała na kobiecym seksapilu tylko na intelektualnych wartościach swoich tekstów i bardzo eklektycznej muzyce, w której swoiście mieszały się różne wpływy.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Koncert już wkrótce
  • 11. Festiwal Legend Rocka: The Orchestra
  • Data i miejsce koncertu: 12 lipca 2017
    Dolina Charlotty
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group