terazmuzyka.pl
Newsy 9427V  
mg | 6 lipca 2017
1

Paul Landers (Rammstein): Polaków cenię za...

Muzyk występujący na co dzień w zespole Rammstein przyznał w wywiadzie dla naszego pisma, że jest „wielkim miłośnikiem polskiego stylu życia”. Co konkretnie miał na myśli?

Niemiecka grupa Rammstein to bezapelacyjnie jeden z najbardziej znanych i charakterystycznych metalowych zespołów na całym świecie. Ich koncerty to prawdziwa energetyczna bomba, a chwytliwe melodie i ostre teksty potrafią wbić się do głowy na długie tygodnie.

Lipcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży!

Jeden ze współtwórców sukcesu Rammstein, Paul Landers, jest bohaterem lipcowego „Teraz Rocka”, który trafił do sprzedaży w ubiegłym tygodniu. Nasz redaktor, Robert Filipowski, próbował dociec, czy gitarzysta w swojej twórczości inspirował się polskimi zespołami:

Nie, te zespoły nie inspirowały mnie muzycznie – bardziej swoim podejściem do życia. Polacy są bardzo przyjaźni. Kilka miesięcy temu byłem w Warszawie z przyjaciółmi i spędziłem miło czas. Jestem wielkim miłośnikiem polskiego stylu życia. Lubię polskie jedzenie i Polaków, którzy są zawsze nastawieni bardzo przyjaźnie. Mojego pierwszego jointa zapaliłem w Polsce.

Okazuje się zatem, że muzyk pochodzący zza zachodniej granicy ma z naszym krajem więcej wspólnego, niż niektórym mogłoby się wydawać. W rozmowie z naszym pismem Landers mówił również o DVD przygotowanym przez Rammstein, o pracach nad nową płytą, a także o incydencie, do którego doszło podczas festiwalu Rock Am Ring.

Lipiec pod znakiem Chrisa Cornella

Legendarny wokalista zespołów Soundgarden AudioslaveChris Cornell, odebrał sobie życie w nocy z 17 na 18 maja. Z jego niespodziewaną śmiercią wiąże się wiele kontrowersji, my jednak w lipcowym „Teraz Rocku” postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co wybitny wokalista pozostawił po sobie – czyli jego muzyce. To właśnie Chris Cornell jest bohaterem 14-stronicowej wkładki, w której próbujemy odpowiedzieć, „jaki był naprawdę?”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 10.07.2017, 23:02 #1
Również jestem zwolennikiem tego typu stylu życia.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group