terazmuzyka.pl
Newsy 392V  
szy | 16 sierpnia 2018
0

Paul McCartney udostępnia kolejny utwór z nadchodzącej płyty [AUDIO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera siedemnastego studyjnego krążka jednego z najważniejszych muzyków w historii rocka. Paul McCartney postanowił udostępnił fanom jeszcze jedną zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa. 

Już w przyszłym miesiącu na rynku ukaże się długo oczekiwany studyjny album Paula McCartneya. Krążek zatytułowany „Egypt Station” pojawi się na półkach sklepowych 7 września nakładem Capitol Records. Następczynię płyty „New” - do tej pory - zapowiadały dwa utwory: „I Don’t Know” oraz „Come On To Me”. Teraz natomiast w sieci pojawiła się kolejna muzyczna zapowiedź całości.

Paul McCartney powrócił na Abbey Road

Nowe studyjne wydawnictwo McCartneya wyprodukował Greg Kurstin, a nad jedną kompozycją czuwał Ryan Tedder, wokalista pop-rockowej grupy OneRepublic. I właśnie ten utwór, zatytułowany „Fuh You”, któremu towarzyszy animowane tekstowe wideo, został udostępniony dzisiaj w sieci. Możecie się z nim zapoznać poniżej:

Materiał nagrywany był w trzech studiach mieszczących się w Los Angeles, Londynie i Sussex. 

Przypomnijmy także, że słynny eks-Beatles zagra w tym roku w Polsce. 3 grudnia wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie w ramach trasy „Freshen Up”. Do tej pory Paul McCartney gościł koncertowo w naszym kraju tylko jeden raz - artysta zaprezentował swoją twórczość przed polską publicznością na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2013 roku.

Niezwykły McCartney

W opinii wielu, wizyta Paula McCartneya w „Carpool Karaoke” zaowocowała najlepszym odcinkiem w historii programu prowadzonego przez Jamesa Cordena. Razem przemierzali uliczki rodzinnego miasta Beatlesa. Podczas podróży chętnie śpiewali, a muzyk wspomniał czasy młodości oraz dzieciństwa. McCartney niezwykle pozytywnie wypadł w programie - czarował anegdotami i tryskał humorem.

Nic więc dziwnego, że całość cieszy się ogromną popularnością! Dlatego też 20 sierpnia zostanie wyemitowana wydłużona, godzinna wersja programu pod tytułem „Carpool Karaoke: When Corden Met McCartney Live From Liverpool”​.

We wspomnianym wydłużonym odcinku będzie można zobaczyć m.in. kameralny koncert Paula McCartneya w jednym z pubów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 229V  
1

Riverside prezentuje teledysk do premierowego utworu [WIDEO]

szy I fot. Oskar Szramka | 21 września 2018
Newsy 145V  
0

Tom Petty. Nowy utwór prawie rok po śmierci artysty [AUDIO]

rf | fot. musicisentropy | 21 września 2018
Newsy 1475V  
0

Metallica zagra koncert akustyczny

rf | 20 września 2018
Newsy 150V  
1

Przebój Sistars w zupełnie nowej wersji [WIDEO]

mg | fot. Wiktor Franko | 20 września 2018
Newsy 89V  
0

Rita Ora zapowiada nowy album

mg | 20 września 2018
Newsy 1645V  
Newsy 681V  
7

Nick Cave tworzy nową płytę w gorączce

rf | fot. Bleddyn Butcher | 20 września 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group