terazmuzyka.pl
Newsy 1494V  
mg | 22 czerwca 2018
3

Paul McCartney w „Carpool Karaoke” zwiedził Liverpool i zagrał w kameralnym pubie [WIDEO]

James Corden tym razem do swojego samochodu zaprosił legendarnego Paula McCartneya. Odwiedził rodzinne miasto muzyka, a całą przygodę zakończyli w pubie, gdzie eksbeatles zagrał niezwykły koncert.

W opinii wielu, wizyta Paula McCartneya w najnowszym „Carpool Karaoke” zaowocowała najlepszym odcinkiem w historii programu prowadzonego przez Jamesa Cordena. Trzeba przyznać, że wycieczka z eksbeatlesem po Liverpoolu okazała się niezwykle ciekawa i pouczająca. Mogliśmy zobaczyć między innymi dom, w którym Paul i John Lennon pisali i nagrywali pierwsze utwory. Niezwykle pozytywnie w programie wypadł jego główny bohater, który czarował anegdotami i tryskał humorem.

Paul McCartney zapowiedział nowy album

Kulminacyjnym punktem najnowszego, opublikowanego właśnie odcinka „Carpool Karaoke” był występ Paula McCartneya w niewielkim liverpoolskim pubie. Siedzący w nim goście nie mieli pojęcia, że po wyborze utworu z szafy grającej to właśnie muzyk we własnej osobie wykona wybraną kompozycję. Ludzie wbiegali z ulicy, żeby zobaczyć Paula w akcji, a ten serwował im kolejne utwory:

Paul McCartney zapowiedział niedawno publikację nowego albumu zatytułowanego „Egypt Station”, który pojawi się w sprzedaży 7 września nakładem Capitol Records. Następczynię płyty „New” zapowiadają dwa opublikowane ostatnio utwory.

Mowa o „I Don’t Know” oraz „Come On To Me”:

Nowe studyjne wydawnictwo McCartneya wyprodukował Greg Kurstin (nad jedną kompozycją czuwał Ryan Tedder), a materiał nagrywany był w trzech studiach mieszczących się w Los Angeles, Londynie i Sussex. 

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wołowy [31.2.***.***] dodano: 22.06.2018, 15:49 #1
Do diaska, wzruszyłem się!
jaja [178.43.***.***] dodano: 22.06.2018, 17:40 #2
ta fryzjerka jest z Polski?
Borowkada [81.190.***.***] dodano: 23.06.2018, 21:27 #3
Momentami płakałam i momentami się śmiałam. Teraz wiem gdzie Paula szukać :-)
Zobacz także
Newsy 518V  
3

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1098V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group