terazmuzyka.pl
Koncerty 542V  
mg | 3 grudnia 2018
1

Paul McCartney w Polsce. Zbliża się wielkie muzyczne święto!

Wizyta legendarnego eksbeatlesa w Polsce to zawsze ogromne wydarzenie. Nie inaczej będzie już dziś w Krakowie, gdzie na scenie pojawi się Paul McCartney, który sięgnie po dziesiątki znakomitych kompozycji.

76-letni Paul McCartney jest w znakomitej formie, czego dowodzą jego ostatnie europejskie koncerty. Legendarny wokalista występuje na scenie po kilka godzin – śpiewa, gra, zagaduje publiczność i tryska świetnym humorem. Podobnie będzie 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie pojawi się eksbeatles. Nie ma wątpliwości, że zaprezentuje polskiej publiczności ponad trzydzieści kompozycji, a – sugerując się ostatnimi występami – sięgnie po największe przeboje The Beatles, Wings i ze swojej solowej twórczości.

Paul McCartney w Polsce – czasówka i informacje organizacyjne

Fani w Polsce na pewno usłyszą ikoniczne „A Hard Day's Night”, „Hey Jude”, „Helter Skelter” czy „Ob-La-Di, Ob-La-Da”, ale również znakomite „Live and Let Die” z repertuaru Wings czy „Come On to Me” z najnowszej solowej płyty McCartneya. Muzyk podczas kolejnych występów zabiera publiczność w przekrojową, sentymentalną podróż, która obejmuje wszystkie etapy jego twórczości. Krakowski występ będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla wszystkich miłośników dobrej muzyki.

W naszym sklepie internetowym (Uwaga, nakład ograniczony!) znaleźć można „Teraz Rock Kolekcję” w całości poświęconą twórczości The Beatles. To pozycja obowiązkowa na kilka dni przed polskim koncertem Paula McCartneya!

Poniżej prezentujemy listę utworów, które muzyk wykonał podczas niedawnego koncertu w Kopenhadze. Robi wrażenie. A w Polsce będzie podobnie, a może nawet ciekawiej!

Paul McCartney Setlist Royal Arena, Copenhagen, Denmark 2018, Freshen Up
Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Robotem [83.8.***.***] dodano: 03.12.2018, 12:59 #1
"a – sugerując się ostatnimi występami – sięgnie po największe przeboje The Beatles, Wings i ze swojej solowej twórczości."
Jestem po prostu zaskoczony tym, że będą piosenki The Beatles, Wings i solowe McCartneya.
Zobacz także
Koncerty 184V  
0

Blackbear zagra koncert w Polsce

mg | fot. Sam Dameshek | 23 kwietnia 2019
Koncerty 471V  
0

Mystic Festival. Zobacz mapę terenu

rf | 19 kwietnia 2019
Koncerty 832V  
9

Katarzyna Nosowska zapowiada wyjątkową trasę. Zupełna zmiana formuły?

rf | fot. Marlena Bielińska/Kayax | 18 kwietnia 2019
Koncerty 411V  
2

Kortez podsumował trasę koncertową filmem [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 17 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group