terazmuzyka.pl
Pitbulek 4870V  
mg | 12 września 2018
5

Paul McCartney wspomina… wspólną masturbację z Johnem Lennonem

Eksbeatles postanowił być zabójczo szczery podczas wspominania czasów minionych. Opowiedział między innymi pewną historię, która miała miejsce w podczas domówki u Lennona.

Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że życie panów z The Beatles było niezwykle barwne, a młodzi muzycy – mający spore możliwości finansowe i wyobraźnię – potrzebowali się wyszumieć. Jedną z historii w wywiadzie dla CQ przetoczył Paul McCartney, ale nie dotyczyła ona wcale imprezy z prostytutkami, alkoholem i narkotykami, tylko wspólnej... masturbacji.

Byliśmy w domu u Johna, my dwaj i trzech jego kumpli. Nie imprezowaliśmy, nawet się nie upiliśmy – możliwe nawet, że tam nie nocowaliśmy. Po prostu siedzieliśmy na krzesłach przy zgaszonych światłach i jeden z nich zaczął się masturbować, więc wszyscy zaczęliśmy to robić.

- opowiadał rozbrajająco szczerze McCartney. Co skłoniło ich do takiego zachowania? Sama Brigitte Bardot, ówczesna ikona seksu. Muzyk na koniec spuentował:

Każdy wykrzykiwał imię kobiety, którą sobie wybraliśmy, aż John powiedział: „Winston Churchill!” i całą zabawę szlag trafił.

- zakończył anegdotę McCartney. Przyznał na koniec, że to nie jest to może powód do dumy, ale jako młodzi ludzie mieli wiele głupich pomysłów, które jednak były zupełnie niegroźne.

Kilka dni temu na rynku ukazał się długo oczekiwany studyjny album Paula McCartneya. Krążek zatytułowany „Egypt Station”, który pojawił się na półkach sklepowych nakładem Capital Records, zapowiadały trzy utwory przedpremierowo udostępnione przez muzyka: „I Don’t Know”„Come On To Me” oraz „Fuh You”.

Materiał na następcę albumu „New” nagrywany był w trzech studiach mieszczących się w Los Angeles, Londynie i Sussex. Nowe studyjne wydawnictwo McCartneya wyprodukował Greg Kurstin, a nad jedną kompozycją czuwał Ryan Tedder, wokalista pop-rockowej grupy OneRepublic. Obszerny artykuł, autorstwa Bartka Koziczyńskiego, o powstawaniu płyty „Egypt Station” (i nie tylko) znajdziecie w najnowszym, wrześniowym numerze „Teraz Rocka", który jest już w sprzedaży!

Przypomnijmy także, że słynny eks-Beatles zagra w tym roku w Polsce. 3 grudnia wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie w ramach trasy „Freshen Up”. Do tej pory Paul McCartney gościł koncertowo w naszym kraju tylko jeden raz – artysta zaprezentował swoją twórczość na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2013 roku.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
FOK [5.184.***.***] dodano: 13.09.2018, 07:00 #1
Żenada.
psss [77.65.***.***] dodano: 13.09.2018, 20:13 #2
No super zabawa. Trzepać gruchę w towarzystwie kolegów. SIR :D
GPS67 dodano: 14.09.2018, 15:37 #3
Ciekawe, jaki utwór wtedy komponowali. Stawiam na... And Your Bird Can Sing.
I [91.205.***.***] dodano: 14.09.2018, 19:15 #4
Obecnie na zachodzie Europy jednostka wydaje się znaczyć tyle samo co w ZSRR. I to nie byle kto, sam król rocka ! Wpisuje się w polityczną poprawność, nawet teledysk nagrał żenująco poprawny politycznie...Gdy już będzie w modzie kopulacja np. z kozą, on przyzna się, że to robił ! Też chcemy tacy być ?
The xysaxiq [31.182.***.***] dodano: 06.10.2018, 15:40 #5
Nie chce mi się w to wierzyć... Jeżeli on tak naprawdę powiedział, to żenada totalna. Jak można głupim gadaniem spieprzyc swój dobry wizerunek..
Zobacz także
Pitbulek 1252V  
13

Naukowcy wybrali utwory poprawiające humor

rf | fot. PourquoiPas | 29 listopada 2019
Pitbulek 7539V  
28

Anette Olzon o Nightwish: Traktowali mnie bardzo źle

rf | fot. Gemsling | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group