terazmuzyka.pl
Newsy 584V  
mg | 25 marca 2020
13

Pearl Jam przedpremierowo opublikował utwór z nowej płyty [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera płyty „Gigaton”, dlatego członkowie Pearl Jam udostępnili w sieci kolejny zapowiadający ją utwór.

27 marca światło dzienne ujrzy nowy album zespołu Pearl Jam zatytułowany. „Gigaton”. Wydawnictwo promował między innymi singiel „Superblood Wolfmoon”. Teraz w sieci pojawił się natomiast kawałek pt. „Quick Escape”, do którego powstał poniższy teledysk:

Okazuje się, że Gigaton nie składa się z zaskoczeń, tylko ze sprawdzonych patentów z niewielkimi od­świeżeniami. Mocniejsza niż zwykle sekcja rytmiczna pojawia się na przykład w Quick Escape, z tym że nie w kontekście tanecznym – słychać zeppelinowy stomp. Urozmaicone zostały ballady. 

- napisał w recenzji płyty nasz redaktor, Bartek Koziczyński.

Jego teksy dostępny będzie w kwietniowym „Teraz Rocku”, a już teraz przeczytać możecie go na naszej stronie internetowej.

Przypomnijmy, że Pearl Jam ma zaplanowaną trasę po Europie. Letnie tournée zespołu ma rozpocząć się 23 czerwca we Frankfurcie, a zakończyć 22 lipca w Amsterdamie. Trasa obejmuje także cztery festiwale: Lollapalooza Stockholm i Lollapalooza Paris, Rock Werchter oraz American Express Presents BST Hyde Park, na których Pearl Jam będzie headlinerem.

Polski koncert zespołu odbędzie się 13 lipca 2020 roku w Tauron Arenie Kraków. Jako gość specjalny pojawi się zespół White Reaper.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (13)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tomek [62.87.***.***] dodano: 25.03.2020, 14:45 #1
No i git...Pearl Jam still AliveUśmiech
Tomek [62.87.***.***] dodano: 25.03.2020, 14:47 #2
No i git...pearl jam still alive
Pokaż odpowiedzi (1)
W [62.87.***.***] dodano: 25.03.2020, 15:14 #4
Niezły zakalec!
Wojti [62.87.***.***] dodano: 25.03.2020, 19:35 #5
Ostatni dobry album 2002 Riot Act, a później słabiutko, nawet tej perki nie chce się słuchać.
Obserawator [83.9.***.***] dodano: 25.03.2020, 19:48 #6
Ta grupa w ogóle nie potrafi tworzyć dobrych melodii.A Eddie męczy bułę,smendzi,stęka,jęczy.Wyszła im jedna płyta,na której faktycznie znalazło się wiele fantastycznych melodii.Reszta to flaki z olejem,poza pojedynczymi kawałkami.Nie to co Alice In Chains czy Tool.
Konio [188.147.***.***] dodano: 25.03.2020, 20:13 #7
Każdy kolejny utwór słabszy, od pewnego czasu są na równi pochyłej, taki utwór to bym i ja wymyślił, niestety dotyczy to większości zespołów, Strone Temple Pilota kicha, Korn kicha, nie przypominam sobie płyty rockowej w ciągu ostatniego roku żeby mnie ruszyła
dd11 [82.22.***.***] dodano: 25.03.2020, 21:00 #8
Strasznie niektórzy marudzą. To proszę wskaźcie wiekową kapelę która nagrała coś ostatnio świeżego i odkrywczego? Będzie kłopot szczególnie jak ma się na koncie 10 lub wiecej nagranych albumów. To co świetnego mieli nagrać to już nagrali. Teraz tworzą nową muzykę bardziej dla fanów i żeby nie jechać na "sucho" w trasę. Mnie akurat Quick Escape całkiem pasuje. Zobaczymy jak reszta bedzie sie prezentowac.
Joanna [31.135.***.***] dodano: 25.03.2020, 22:36 #9
Podoba mi się. Jestem fanką głosu Eddiego. Czekam na koncert 13 lipca.
down666 [185.56.***.***] dodano: 26.03.2020, 11:10 #10
to sie nie doczekasz heeeee..hee
jabco40 [83.23.***.***] dodano: 26.03.2020, 11:57 #11
Niektórym się wydaje , że PJ powinien nagrywać wciąż album "Ten". Jak wam się nie podoba to po co od tylu lat słuchacie? Eddie już nie zaśpiewa tak jak na pierwszych albumach bo pewnie nie może. A , że smęci i marudzi? Dla mnie to piękna maniera wokalna i zaleta.
Pokaż odpowiedzi (2)