terazmuzyka.pl
Koncerty 3870V  
mg | 2 grudnia 2019
25

Pearl Jam zagrają koncert w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

Grupa Pearl Jam ogłosiła właśnie szczegóły letniej trasy koncertowej po Europie. Wśród zapowiedzianych koncertów znalazł się również ten w Polsce!

Pearl Jam wyruszy w europejską trasę koncertową, obejmującą trzynaście koncertów, która odbędzie się w czerwcu i lipcu 2020 roku. Letnia trasa zespołu rozpocznie się 23 czerwca we Frankfurcie, a zakończy 22 lipca w Amsterdamie. Trasa obejmuje także cztery festiwale: Lollapalooza Stockholm i Lollapalooza Paris, Rock Werchter oraz American Express Presents BST Hyde Park, na których Pearl Jam będzie headlinerem.

Polski koncert zespołu odbędzie się 13 lipca 2020 roku w Tauron Arenie Kraków. Jako gość specjalny pojawi się zespół White Reaper.

Pearl Jam w Polsce – bilety

  • Specjalna przedsprzedaż biletów na wszystkie daty nie festiwalowe rozpoczyna się dzisiaj dla obecnych członków Pearl Jam Ten Club – zarejestrowanych do 1 grudnia 2019 r.
  • Ogólna sprzedaż biletów rusza 7 grudnia o 11.00 (czasu polskiego) na LiveNation i Ticketmaster.pl.

22 października 2015 roku minęło 25 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionów albumów na świecie i w 2017 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Komentarze (25)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 02.12.2019, 11:11 #1
Dobra perkusja, gitary, ale ten wokal - płacz i dołowanie... plus dołujące kompozycje... jesienno-zimowa deprecha?! (por. Kury, T. Tymański)
Pokaż odpowiedzi (6)
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 02.12.2019, 16:40 #8
ps. Byli wtedy lepsi i są nadal, np. Soundgarden, Melvins, Sm. Pu. etc.
Pokaż odpowiedzi (2)
Wojti [77.254.***.***] dodano: 02.12.2019, 16:57 #11
Jak by zagrali akustyczny set to bym się wybrał i chętnie posłuchal coś w stylu 'Benaroyal Hall, ale na to liczyć nie można, więc podziękuję za starszych panów w stylu' ala hard rock '.
Dario [83.20.***.***] dodano: 02.12.2019, 20:40 #12
Jak kogoś dołuje PJ to niech nie słucha.
To muza dla inteligentnych.
Nie mają konkurencji, a na żywo to nikt im nie dorównuje.
Nikt nie na takich słówek jak PJ.
Będę w Berlinie i Krakowie -9&10 raz.
To moj narkotyk.
Pozdrawiam
Pokaż odpowiedzi (1)
Dd11 [82.22.***.***] dodano: 02.12.2019, 21:25 #14
Koncertowo to caly czas swietny zespol. W studio, juz niekoniecznie. Najlepsze co mieli nagrac to juz nagrali w latach 90 tych. I co najwazniejsze ciagle zmieniaja setlisty a nie klepia cala trase to samo. Bedzie czad!
Marcin [37.47.***.***] dodano: 02.12.2019, 23:53 #15
W koncu wypadałoby jechać na ich koncert. Z grungowej bandy do właśnie Pearl Jam i nieistniejące dziś Screaming Trees najmocniej przypadły mi do gustu.
Kumaty [188.165.***.***] dodano: 03.12.2019, 11:54 #16
Ciekawe ile sobie policza ci lewicowi ongis wojownicy za ceny biletow? Trudno znalezc drozsza kapele obecnie. Pamietacje najtansze bilety po 375 zl bodajze w Krakowie? Smiech na sali. Zaklamana pop grupa polityczna, a nie rocknrollowcy.
Pokaż odpowiedzi (3)
jabco40 [83.23.***.***] dodano: 03.12.2019, 16:02 #20
A kiedy będzie nowa płyta,bo w 2020r. to będzie już 7 lat od ostatniej. Co to w Tool się zamieniają?
Pokaż odpowiedzi (1)
Abaddon [217.96.***.***] dodano: 03.12.2019, 19:10 #22
Ironi są najlepsi, najlepsze solówki, wokal, koncerty, a nie jakieś tam pearl jamy czy melvinsy.
gonido [212.180.***.***] dodano: 04.12.2019, 07:49 #23
Piekna wiadomosc