terazmuzyka.pl
Newsy 153V  
mg | 24 marca 2020
0

Pectus i Kayah wspominają twórczość Wojciecha Młynarskiego [WIDEO]

Pectus wraz z Kayah obrazem do utworu „Przejazdem” wspominają twórczość Wojciecha Młynarskiego, który 26 marca obchodziłby swoje 79. urodziny.

„Przejazdem” to muzyczna interpretacja słów Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu zespołu Pectus , który wsparty został przez Kayah. 26 marca, Wojciech Młynarski obchodziłby swoje 79. urodziny. W ramach uczczenia pamięci o tym wybitnym polskim poecie artyści prezentują teledysk, który nagrany był jeszcze w zeszłym roku.

Singiel stał się częścią albumu „Kobiety/Wojciech Młynarski”, który miał swoją premierę w listopadzie ubiegłego roku. Już teraz możemy obejrzeć piękny obrazek do tej piosenki, zrealizowany przez braci Węgrzyn:

Wojciech Młynarski to wybitny polski poeta, tekściarz, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej. Satyryk, uważny obserwator rzeczywistości, artysta kabaretowy. W wielu kręgach uznawany za najwybitniejszego twórcę tekstów w powojennej historii kabaretu literackiego w Polsce. Jego twórczość pozostaje ponadczasowa i choć pisana przed laty, sprawia że wciąż można się z nią utożsamić.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 997V  
7

Nine Inch Nails wydał właśnie dwie nowe płyty [AUDIO]

rf | fot. Rob Sheridan | 26 marca 2020
Newsy 4373V  
37

Waglewscy odchodzą z Trójki [OŚWIADCZENIE]

rf | fot. Adrian Tync | 25 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group