terazmuzyka.pl
Film / serial 316V  
rf | 11 października 2018
0

„Pet Sematary” doczekał się pierwszego zwiastuna [WIDEO]

W końcu poznaliśmy pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Pet Sematary”, nakręconego na podstawie powieście Stephena Kinga. Jest straszny?

Jedna z najsłynniejszych książek Stephena Kinga, jaką jest „Pet Sematary” (w polskim tłumaczeniu „Smętarz dla zwierzaków” lub „Cmętarz zwieżąt”) z 1983 roku doczekała się już ekranizacji w 1989 roku (tytułową piosenkę skomponował zespół Ramones), a także sequela kilka lat później. Jej nowa wersja trafi do kin w kwietniu 2019 roku, a tymczasem możemy poznać jej pierwszy zwiastun.

Zobacz zdjęcia z planu filmu

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun nowej wersji „Pet Semetary”, w której zobaczymy Jasona Clarke’a jako Louisa Creeda, Amy Seimetz jako jego żonę Rachel i Johna Lithgowa jako sąsiada Juda Crandalla.

Za nową wersję filmu odpowiedzialni są Kevin Kolsch i Dennis Widmyer, którzy zajęli się reżyserią, oraz Jeff Buhler i David Kajganich odpowiedzialni za scenariusz.

Widmyer mówi, że w filmie będą chcieli się skupić na cierpieniu po śmierci ukochanej osoby, które z kolei doprowadzi do ciągu nieoczekiwanych wydarzeń.

Równolegle trwają prace nad ekranizacją innych książek Kinga. We wrześniu 2019 roku ma ukazać się druga część „To”, natomiast William Brent Bell podjął się ekranizacji powieści „Buick 8” z 2002 roku, która do tej pory nie miała swojej adaptacji filmowej.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group