terazmuzyka.pl
Newsy 311V  
mg | 11 września 2019
0

Pet Shop Boys i Years & Years nagrali wspólny utwór [WIDEO]

Dwóch czołowych przedstawicieli muzyki elektronicznej połączyło siły, czego efektem jest utwór „Dreamland”. Możecie posłuchać go już teraz!

Pet Shop Boys ogłosili właśnie kilka koncertów, które odbędą się w maju i czerwcu przyszłego roku w Wielkiej Brytanii. Trasa ta odbędzie się przy okazji nowego wydawnictwa, które zespół planuje opublikować w najbliższych miesiącach. Płytę zapowiada opublikowany właśnie utwór „Dreamland”, który Pet Shop Boys przygotowali przy wsparciu muzyków z Years & Years.

Jesteście ciekawi tego połączenia? Kompozycja doczekała się oficjalnego teledysku tekstowego, który pojawił się właśnie w serwisie YouTube:

Mamy za sobą niezwykle intensywny rok, podczas którego kończyliśmy album ze Stuartem Price’em i pisząc utwory na „Musik” i „My Beautiful Laundrette” (...) To niezwykle ekscytujące, że nasz nowy kawałek powstał przy współpracy z Years & Years, jednego z najbardziej oryginalnych i osiągających największe sukcesy zespołów tej dekady. Niezwykłą radość dała nam współpraca przy pisaniu i nagrywaniu z Ollym Alexandrem.

- napisał zespół Pet Shop Boys przy okazji premiery utworu.

Pet Shop Boys to czołowy przedstawiciel synthpopu lat 80. Grupa, którą tworzą Neil Tennant i Chris Lowe, ma na swoim koncie dziesiątki przebojów, które na stałe weszły do kanonu muzyki elektronicznej. Wystarczy wspomnieć chociażby o „West End Girls”, „It’s a Sin” czy „Go West”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 634V  
1

Eddie Van Halen trafił do szpitala z powodu leków na nowotwór

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse) | 19 listopada 2019
Newsy 247V  
2

The Hu otrzyma Order Czyngis-chana

rf | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group