terazmuzyka.pl
Newsy 1365V  
szy | 1 lutego 2018
1

Phil Anselmo nie wyklucza współpracy z Kerrym Kingiem

Phil Anselmo w jednym z najnowszych wywiadów skomentował decyzję Slayera o wyruszeniu w pożegnalną trasę koncertową. Muzyk poruszył także temat potencjalnej współpracy z gitarzystą Kerrym Kingiem. 

W zeszłym tygodniu media na całym świecie obiegła informacja, że Slayer wyrusza w pożegnalną trasę koncertową. Taka decyzja wywołała - rzecz jasna - spore poruszenie nie tylko wśród fanów, ale również na całej scenie muzycznej. Co na ten temat sądzi Phil Anselmo?

Najciekawsze premiery muzyczne - luty 2018

Muzyk w wywiadzie dla magazynu Revolver powiedział:

Ujmę to w ten sposób: wiele kapel twierdziło, że wyruszają w ostatnią trasę. Można to nazwać dobrym posunięciem biznesowym. Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Ale gdy byłem młodym chłopakiem, Slayer zmienił moje życie – więc cokolwiek postanowią, mogę jedynie ich wielbić, podziwiać oraz życzyć wszystkiego najlepszego.

Anselmo poruszył także temat ewentualnej współpracy z gitarzystą Slayera, Kerrym Kingiem:

Wiesz, ktoś mi kiedyś wysłał maila z pytaniem dotyczącym krążących plotkek o tym, że ja i Kerry urządzamy sobie próby. A wiadomo, że wszystko, co czytacie w internecie jest w 100% prawdziwe [śmiech]. Prawda jest taka, że nie rozmawiałem z Kerrym od śmierci Jeffa Hannemana. Powiem jednak tak - młodszy już nie będę, więc zamykanie jakichkolwiek drzwi byłoby czymś głupim. Jeśli Kerry King będzie chciał ze mną coś nagrać i będzie to fajnie brzmiało, moje drzwi są zawsze otwarte.

Slayer jak do tej pory ogłosił jedynie koncerty w Ameryce Północnej, ale pewne jest, że formacja odwiedzi również inne kontynenty. W najbliższym czasie powinniśmy poznać dalsze koncertowe plany Amerykańskiego zespołu. Przypomnijmy: muzyków wesprą inne grupy - Lamb of GodAnthraxBehemoth i Testament.

Kilka dni temu, bo 26 stycznia, na rynku ukazała się druga płyta - zatytułowana „Choosing Mental Illness As A Virtue” - zespołu The Illegals, z którym Anselmo nawiązał współpracę w 2013. Jego recenzję znajdziecie w najnowszym numerze „Teraz Rocka”, który jest już dostępny w kioskach. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
salczak [31.0.***.***] dodano: 01.02.2018, 21:59 #1
Lubię AnselmoUśmiech a K.King też legendaUśmiech jakby coś razem wyszło to super! Także chciałbym by Slayer pograł jednak dłużejUśmiech zobaczymy!
Zobacz także
Newsy 1987V  
12

AC/DC zaskoczy nowym albumem

rf | 27 lutego 2020
Newsy 1897V  
12

Tony Iommi opowiada, jaki kawał Black Sabbath zrobił Kiss

rf | fot. Adam Bielawski | 27 lutego 2020
Newsy 291V  
Newsy 1282V  
7

Paul Di'Anno zdradza, czego żałuje, a z czego jest dumny z czasów Iron Maiden

rf | fot. Silvio Tanaka - Expansão Cultura | 26 lutego 2020
Newsy 664V  
3

Megadeth wchodzi do studia

rf | 24 lutego 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group