terazmuzyka.pl
Film / serial 292V  
mg | 5 sierpnia 2020
0

Pielęgniarka z „Lotu nad kukułczym gniazdem” w nowym serialu Netfliksa [WIDEO]

Znana z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem” pielęgniarka – Mildred Ratched – będzie główną bohaterką nowej produkcji platformy Netflix.

Pielęgniarka Mildred Ratched, która była jedną z bohaterek „Lotu nad kukułczym gniazdem”, to postać budząca głównie negatywne skojarzenia. Nie ma jednak wątpliwości, że jej kreacja fascynuje i zapada w pamięć. Podobnego zdania są szefowie Netfliksa, którzy postanowili bliżej przyjrzeć się bezwzględnej siostrze przełożonej. Efektem tego jest serial zatytułowany „Ratched”.

Za produkcję odpowiedzialni są Ryan Murphy („American Horror Story”) i Ian Brennan, a w tytułową postać wcieli się Sarah Paulson. Premierę serialu zapowiedziano na 18 września 2020 roku, a także pokazano jego trailer:

Oficjalny opis serialu „Ratched”:

„Ratched” to trzymający w napięciu serial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana o historii pielęgniarki Mildred Ratched. W 1947 r. Mildred przyjeżdża do Północnej Kaliforni szukając zatrudnienia w szpitalu psychiatrycznym, w którym zaczęto prowadzić niepokojące eksperymenty na ludzkich umysłach. Kobieta rozpoczyna swoją przygodę jako oddana swoim obowiązkom pielęgniarka. Jednak w miarę infiltracji systemu opieki zdrowia i jego pracowników, u Mildred uzewnętrznia się od dawna tląca się w niej ciemność, ujawniająca, że człowiek nie rodzi się potworem, a staje się nim.

Poza wcześniej wymienioną, w produkcji zagrają chociażby: Cynthia Nixon (jako Gwendolyn Briggs), Judy Davis (jako siostra Betsy Bucket), Sharon Stone (jako Lenore Osgood), Jon Jon Briones (jako doktor Richard Hanover), Finn Wittrock (jako Edmund Tolleson), Charlie Carver (jako Huck), Alice Englert (jako Dolly) czy Amanda Plummer (jako Louise).


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!


Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group