terazmuzyka.pl
Newsy 1815V  
rf | 12 października 2017
0

Pink dołączyła na scenie do Guns N' Roses [WIDEO]

Wokalistka pop Pink dołączyła do Guns N’ Roses podczas ich nowojorskiego koncertu.

Guns N’ Roses ruszyli w kolejną, ostatnią już część amerykańskiej trasy koncertowej Not In This Lifetime, w ramach której zagrali w prestiżowym Madison Square Garden w Nowym Jorku. Do zespołu dołączył wyjątkowy gość.

Lunatic Soul prezentuje kolejny teledysk

Podczas granego na bis utworu „Patience” do Guns N’ Roses dołączyła piosenkarka Pink. Poniżej możecie obejrzeć, jak śpiewa razem z Axlem Rose’em tę akustyczną balladę.

Guns N’ Roses i Pink – „Patience”

Po koncercie artyści wymienili twitterowe uprzejmości. Guns N’ Roses napisali na swoim profilu: „Dziękujemy Pink, że dołączyłaś do nas, zaśpiewać Patience”, na co ona odpisała: „No tak. Spoko. Żaden problem”.

Rekordowe dochody Guns N’ Roses

Według danych opublikowanych przez magazyn „Billboard”, trwająca od połowy 2016 roku trasa Not In This Lifetime Guns N’ Roses przyniosła już przychód przekraczający 300 milionów dolarów. Grupa po raz pierwszy od 1993 roku występuje ze Slashem i Duffem McKaganem w składzie. Zespół po raz kolejny objeżdża Stany Zjednoczone, tym razem z koncertami halowymi. Letnia stadionowa trasa po USA z tego roku, która objęła piętnaście koncertów przyniosła dochód przekraczający 53 miliony dolarów, a Gunsów obejrzało ponad pół miliona fanów. Aktualna trasa koncertowa ma potrwać do końca listopada, a potem grupa ma sobie zrobić przerwę. Co będzie dalej? Nie wiadomo, gdyż docierają sprzeczne doniesienia: według jednej wersji po zakończeniu trasy Axl Rose ma zamiar przejść na emeryturę, a według innej zespół myśli o nagraniu nowego albumu.

Ostatnim albumem, jaki Guns N’ Roses nagrali ze Slashem i Duffem jest płyta z przeróbkami „The Spaghetti Incident?” z 1993 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group