terazmuzyka.pl
Koncerty 4267V  
mg | 9 lipca 2019
3

Pink w Polsce. Poznaliśmy gościa specjalnego

Wielkimi krokami zbliża się polski koncert Pink. Artystka zaprezentowała właśnie kolejnego wykonawcę, który pojawi się jako jej support w Warszawie.

Międzynarodowa ikona pop Pink ogłosiła dzisiaj, iż podczas koncertu w Warszawie dołączy do niej Bang Bang Romeo

Na czele z wokalistką Anastasią Walker oraz z Rossem Cameronem (gitara) i Richardem Gartlandem (perkusja) Big Bang Romeo jest siłą napędową zespołów z żeńskim wokalem w branży zdominowanej przez mężczyzn oraz silnym i otwartym głosem dla społeczności LGBT. Anastasia z „głosem, który trafia się raz na 20 lat” jest bezkonkurencyjna, a występy grupy sprawiają, że publiczność szaleje i zostaje po koncercie z opuszczonymi szczękami i oczami pełnymi łez.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przed koncertem Pink zobaczymy także Vance Joy i KidCutUp.

Polski koncert artystki odbędzie się 20 lipca na PGE Narodowym w Warszawie

Ostatnio Pink wydała swój 8. Album studyjny „Hurts 2B Human”. Album zadebiutował na 1. miejscu w 9 krajach w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Szwajcarii, Irlandii, Belgii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Holandii, a także zadebiutował w pierwszej dziesiątce w Niemczech, Francji, Norwegii, Austrii i Finlandii. Album uplasował się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii na kolejne trzy tygodnie od wydania albumu. Pierwszy singiel “Walk Me Home” to 10 kawałek P!NK, który znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard Adult Pop Songs i 4 na pierwszym miejscu Billboard’s Dance Club Songs Chart.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
K.r [77.45.***.***] dodano: 10.07.2019, 15:26 #1
Przeciez oni z nia sa na calej trasie BTrauma....wiec co tu poznawac i sie podniecac???bylismy w Dubku i to jest caly sklad supportowy...zadnych zmian czy nowosci!!
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
Koncerty 380V  
4

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group