terazmuzyka.pl
Newsy 6267V  
mg | 19 maja 2020
18

Piotr Metz odchodzi z Trójki. Pokazał wiadomość, którą dostał od dyrektora

Piotr Metz jest kolejnym dziennikarzem, który po ostatnich wydarzeniach zdecydował się na odejście z radiowej Trójki. 

Po aferze związanej z unieważnieniem głosowania na listę przebojów Trójki, w którym zwyciężyła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, rozgłośnię bojkotują artyści, dziennikarze i wytwórnie. 

Kazik żąda wycofania swojej piosenki z Listy Przebojów Trójki

Odeszli chociażby Marek Niedźwiecki czy Hirek Wrona, a do coraz szerszego grona dziennikarzy żegnających się z Trójką dołączył Piotr Metz

Najnormalniej w świecie uznałem, że nie mogę akceptować i takiego sposobu zarządzania ludźmi i sposobu traktowanie ludzi, tak jak Marka Niedźwieckiego ostatnio

- powiedział dziennikarz.

Zdradził, że jednym z powodów rezygnacji jest również SMS, który otrzymał w nocy od szefa stacji Tomasza Kowalczewskiego z poleceniem zdjęcia z anteny piosenki Kazika Staszewskiego. Jego treść to:

Piotrze, dopilnuj aby piosenka o której rozmawialiśmy nie była na Antenie.

Metz przyznał, że – choć dyrektor przekonuje, iż o wysłaniu takiej wiadomości zapomniał – on doskonale o SMS-ie pamięta. – Dla mnie był bardzo ważny, a nawet fundamentalny – powiedział.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (18)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
JP3 [31.178.***.***] dodano: 19.05.2020, 19:47 #1
spokojnie jeszcze nie odszedł tylko złożył wypowiedzenie... a to jest różnica !!! pensja przez 3 miechy wpływa na konto ... nie to co z panną Gacek , która została wywalona z dnia na dzień..
Pokaż odpowiedzi (1)
mourningsun dodano: 19.05.2020, 20:00 #3
I w ten sposób pokrętne tłumaczenie sterowanych miernot padły na pysk.... Zapewne będą szli w zaparte i za chwilę dowiemy się że SMS był sfabrykowany.... Przerażające do czego zdolni są ludzie obecnej władzy....
Pokaż odpowiedzi (4)
Pejczu [188.146.***.***] dodano: 19.05.2020, 20:06 #8
Brawo Panie Piotrze
Czekam na jeszcze 2 pozostałych Piotrków i nowe projekty, jakie stworzycie razem(mam nadzieje) gdzie indziej, bo bez was wszystkich świat nie jest już taki sam.
#gdziejestkazik [37.248.***.***] dodano: 19.05.2020, 20:11 #9
https://www.youtube.com/watch?v=kY0otwF2MFs&feature=share
Nick [176.104.***.***] dodano: 19.05.2020, 21:38 #10
Trojke trzeba wyczyscic jak stajnie. Jest dobra okazja.
Pokaż odpowiedzi (2)
AktyPISta [79.175.***.***] dodano: 19.05.2020, 22:10 #13
Gdzie tam! To jest zakłamany żyd, mason, feminista i pedał! Wszytko jest podrobione! SMSy sa podrobione, audycje z playbecku, oni nawet tańczą z plejbeku. Kazik to jest agent. Nawet Jaruzelski to był agent i współpracował z WC. Tylko kaczyński jest najczystszy on nigdy nie współpracował z WC bo nie ma odbytu! Święci ludzie nie mają odbytu! W PIS wszyscy są święci.
Pokaż odpowiedzi (1)
Czarnogłów [185.46.***.***] dodano: 20.05.2020, 11:56 #15
Nie neguję znaczenia "Trójki" w epoce i w kontekście, ale pamiętajmy że obecnie mamy niereglamentowany dostęp do mediów wszelakich. Dzisiaj, ci ludzie są starszymi panami puszczającymi muzykę z płyt. Na ich miejscu, zamiast tworzyć nowe radio, gdzie znowu będą leciały te same rzeczy, to zabrałbym się za składanie jakiegoś periodyku branżowego traktującego o sztuce nieoczywistej. Moc słowa pisanego jest niezniszczalna i wieczna, a radio to tylko ulotny eter.
Pokaż odpowiedzi (1)
Slavo [37.30.***.***] dodano: 20.05.2020, 16:12 #17
Za zniszczenie takiego wspaniałego radia powinien być kryminał