terazmuzyka.pl
Film / serial 1385V  
rf | 24 czerwca 2019
1

Piotr Rogucki jako „Twój stary” [WIDEO]

Lider zespołu Coma wystąpił w etiudzie filmowej Maćka Adamczaka.

Piotr Rogucki jest nie tylko wokalistą Comy, ale też cenionym aktorem. Nie zapomina o tym i co jakiś czas możemy go ujrzeć w produkcjach fabularnych. Najnowsza z nich to etiuda filmowa „Twój stary”.

Tak o swoim dziele pisze reżyser Maciej Adamczak, którego możemy zobaczyć także na ekranie:

Cześć. Chciałem Was zaprosić do obejrzenia mojej pierwszej etiudy fabularnej. Jestem bardzo ciekaw każdej opinii i odczuć :)

Scenariusz został oparty o rozmowy z rówieśnikami i nasze własne wspomnienia.

Poniżej możecie w całości obejrzeć etiudę „Twój stary”.

W marcu Coma wydała nowy album, zatytułowany „Sen o 7 szklankach”, zawierający piosenki z bajek dla dzieci, głównie z lat 80.

Tak o płycie „Sen o 7 szklankach” pisze sam zespół:

Z początku myśleliśmy o piosenkach z polskich filmów, ostatecznie dochodząc do wniosku że najbarwniejsze najbardziej wieloznaczne i pełne fantazji tematy odkrywamy w piosenkach z Pana Kleksa. Idąc tym tropem, zdecydowaliśmy się na program oparty na piosenkach z filmów i programów dla dzieci”. – tłumaczą członkowie zespołu Coma. „Dzisiaj jako dorośli ludzie opowiadamy te piosenki na nowo z zupełnie innej perspektywy. Pracując nad materiałem próbowaliśmy wyeksponować maksymalnie dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów. Wiosenną trasę z tym materiałem nazwaliśmy „Witajcie W Naszej Bajce”. To dobra okazja by odnowić dla siebie nasze pierwsze, nie do końca świadome inspiracje muzyczne, ale również by pokazać je naszym dzieciakom, które być może w inny sposób nie dotarłyby do tej muzyki.

Na płycie gościnnie wystąpili: Iza Lach („Meluzyna”, „Chodź ze Mną”), Daria Zawiałow („Przybysze z Matplanety”) oraz Ralph Kaminski („Pożegnanie z Bajką”).

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
CzarneSlonca [176.104.***.***] dodano: 26.06.2019, 10:27 #1
Kard wałkowany miliony razy. Szkoda, że w tej wersji tak jednostronny i bez balansu. Przegadane za szybko...ale Rogucki niech se robi co chce. W zasadzie to On powinien wskoczyć a Syn nich siedzi i się gapi :-)
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group