terazmuzyka.pl
Film / serial 426V  
szy I fot: Instagram | 22 czerwca 2018
1

„Plagi Breslau” - nowy film Patryka Vegi trafi od razu na platformę Showmax

Jeszcze w tym roku swoją premierę będzie miał nowy film Patryka Vegi. Tym razem jednak swojej premiery nie będzie miał w kinach - całość od razu pojawi się na platformie Showmax, z którą współpracuje reżyser. 

Patryk Vega pracuje obecnie nad nowym filmem. Premierę obrazu zatytułowanego „Plagi Breslau” zaplanowano na grudzień tego roku. Jak już wiadomo - będzie on dostępny wyłącznie dla użytkowników jednej z najpopularniejszych internetowych wypożyczalni filmów oraz seriali. To nie pierwsza współpraca na linii Vega-Showmax

Patryk Vega reżyserem kolejnej części „Pitbulla”. Kiedy premiera?

„Plagi Breslau” to kryminalna opowieść, która toczy się we współczesnym Wrocławiu. Każdego dnia punktualnie o godzinie 18 seryjny morderca dokonuje zbrodni i zabija kolejne osoby. Sprawą zajmuje się policjantka Helena Ruś, w którą wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Współpracuje ona z profilerką (czyli psychologiem) CBŚP Iwoną Bogacką (zagra ją Daria Widawska). Jak się okazuje - całe śledztwo jest powiązane z XVIII-wieczną historią miasta. 

W oficjalnym komunikacie prasowym możemy przeczytać takie słowa Patryka Vegi:

Uwielbiam wyzwania, a Plagi Breslau to zdecydowanie najtrudniejszy realizacyjnie film w mojej karierze. Fabuła obfituje w ogromną liczbę scen kręconych z rozmachem. Będziemy realizować m.in. pożar w operze, finałową scenę przy dwudziestu tysiącach ludzi, czy sekwencję ze spłoszonym koniem, który galopuje pomiędzy pięćdziesięcioma samochodami na moście.

Obecnie trwają prace na planie filmu „Plagi Breslau” we Wrocławiu. W nowym obrazie Patryka Vegi zagrają także m.in. Ewa Kasprzyk, Katarzyna Bujakiewicz czy Tomasz Oświeciński.

To już kolejna oryginalna produkcja serwisu Showmax w tym roku. Przypomnijmy: wcześniej na platformie pojawiły się seriale „Kobiety mafii” czy „Botoks” oparte na tak samo zatytułowanych filmach wspomnianego reżysera. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
flake9 dodano: 23.06.2018, 00:04 #1
Niemożliwe, zmienił trochę obsadę!
Zobacz także
4

Queen wystąpi na Oscarach

rf | fot. DianaKat1 | 19 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group