terazmuzyka.pl
Newsy 1083V  
mg | 3 czerwca 2018
0

Plejada gwiazd w nowym teledysku Maroon 5 [WIDEO]

W nowym teledysku zespołu Maroon 5 do singla „Girls Like You”, który zespół przygotował wraz z raperką Cardi B, zobaczyć można wiele znajomych twarzy.

Utwór „Girls Like You” pochodzi z ostatniej płyty Maroon 5 opublikowanej w 2017 roku. Wydawnictwo, choć nie było bardzo wysoko oceniane, zyskało spore uznanie wśród fanów, którzy szybko sprawili, że „Red Pill Blues” pokryło się platyną.

Johnny Depp chory? Fani zaniepokojeni

W najnowszym teledysku zespołu Maroon 5, który powstał do wspomnianego już utworu, pojawiło się wiele znanych pań: Camila Cabello, Gal Gadot (odtwórczyni głównej roli w „Wonder Woman”), Jennifer Lopez, Millie Bobby Brown (z serialu „Stranger Things”), Ellen DeGeneres i Sarah Silverman. Ponadto zobaczyć możemy żonę wokalisty, Behati Prinsloo wraz z córką:

Album „Red Pill Blues” jest szóstym w dorobku amerykańskiego zespołu Maroon 5. Grupa funkcjonuje od 2001 roku i jej historia usiana jest licznymi sukcesami. Znani są z nagrana takich przebojów jak: „Harder to Breathe”, „This Love”, „She Will Be Loved” czy „Sunday Morning”,

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 733V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group