terazmuzyka.pl
Newsy 953V  
mg | 24 czerwca 2020
24

Podsiadło, Rojek, Ørganek i inni zachęcają do wzięcia udziału w wyborach [WIDEO]

Artyści, dziennikarze celebryci – wszyscy namawiają do udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich. Akcja nosi nazwę #milionypowodow.

W sieci pojawił się film nagrany w związku z internetową akcją #milionypowodow. W specjalnie przygotowanych nagraniach znani i lubiani – piosenkarze, aktorzy, dziennikarze, sportowcy, celebryci – namawiają do udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich. Te, przypomnijmy, odbędą się już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca.

W nagraniu zobaczyć i usłyszeć możemy chociażby Brodkę, Dawida Podsiadłę, Tomasza Organka, Andrzeja Grabowskiego, Marka Kondrata, Piotra Fronczewskiego i wielu innych. Poniżej wspomniane wideo:


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze (24)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
I [91.205.***.***] dodano: 24.06.2020, 20:03 #1
Tylko tyle ! Jestem rozczarowany, bo nadal nie wiem na kogo głosować. Tak nieśmiało zaproponuję, no bo nie wiem na kogo głosować... hasło wyborcze... Oto one : ,,Nikt tak kaczystom nie dołoży, jak nasz Rafalal Cozzy ! ,,

Dyngus [217.96.***.***] dodano: 24.06.2020, 20:43 #2
cóż, rafalala, trzaskowski, kaczki, i inne wynalazki, zamiast hasła będzie "przekleństwo" - Obyś żył w ciekawych czasach.
I [91.205.***.***] dodano: 24.06.2020, 21:20 #3
Sorry, zapomniałem zapytać. W jakim zespole grał ten zapuchnięty menel, trzeci z lewej i drugi z prawej ?
Pokaż odpowiedzi (1)
Mietek [82.160.***.***] dodano: 24.06.2020, 21:54 #5
Czy celebryci będą też zachęcać do codziennego oddawania stolca? Kto ma rozum ten nie tylko zagłosuje ale z pełną świadomością wie na kogo oddać głos.
Mirek z Polski C [31.60.***.***] dodano: 25.06.2020, 02:45 #6
I Wy myślicie, że piękny Rafcio wyjęty z kapelusza za pięć dwunasta wygra te wybory? Taki numer nie przejdzie. Jakie trzeba mieć poczucie własnej wartości, by w kwestiach polityki kierować się głosem celebrytów. Nie sądziłem, że to napiszę, ale przy tym wymoczku bez kręgosłupa moralnego Kidawa-Błońska, mimo swoich wpadek i politycznej niedojrzałości, prezentuje dużo większy format jako człowiek. A teraz LEMINGI do URN. Czyńcie swoją powinność Uśmiech

PS. Ale nam Olo Żwirski się postarzał, ehh jak ten czas leci.
Pokaż odpowiedzi (5)
Hellmann [188.146.***.***] dodano: 25.06.2020, 07:58 #12
Zabawne, że Materna czy Ostaszewska, którzy nie tak dawno krzyczeli o zlikwidowaniu przez PiS demokracji, teraz wzywają do udziału w wyborach. To w końcu jest ta demokracja czy jej nie ma? To będą wolne wybory czy farsa ze z góry ustalonym wynikiem, która ma li tylko służyć uwiarygodnieniu dyktatury Kaczyńskiego?
Pokaż odpowiedzi (1)
anna [31.60.***.***] dodano: 25.06.2020, 08:23 #14
Pandemia skończyła się wraz z Kidawa-Blonska?
pieprzonyanonim dodano: 25.06.2020, 09:49 #15
Blagam glosujcie na kazdego byle nie PIS/PO. Przyjzyjcie sie propagandowej TV kogo tam promuja? Kogo oczerniaja? oczywiscie PIS/PO. Dlaczego poswiecaja tyle czasu kandydatowi PO? by w ludzkich glowach bylo zakorzenione ze nie ma innych kandydatow. Ile afer kryminalnych juz bylo? ile komisji powolanych, czy ktos posedl siedziec? Nie bo oni funkcjonuja w mysl zasady 'my nie ruszamy was, a wy nas' Oni sie wladza najzwyczajniej w swiecie wymieniaja kiedy jedna partia sie nakradnie i obrzydzi sobie wiekszosc spoleczenstwa wtedy ludzie glosuja na odpowiednio PIS/PO.
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 25.06.2020, 13:12 #16
Czy przed opublikowaniem, komentarze trafiają najpierw na ul. Mysią?
Wczoraj napisałem komentarz i jakiś cenzor go nie puścił. Żenada!
Redakcjo!
Zajmij się muzyką!
Five FIngers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 25.06.2020, 13:53 #17
Jeżeli ten zestaw person miałby mnie przekonać do pójścia na wybory, to bym nie poszedł. Pajdę jednak zagłosować nie-na-dudę żeby prostolinijnie dać pissiorom w ryja.
Pokaż odpowiedzi (5)
eTO [195.117.***.***] dodano: 26.06.2020, 13:12 #23
a ta wieśniawa z prawej to co to?
Slavo [188.146.***.***] dodano: 27.06.2020, 10:37 #24
Jak się nie zmieni to pożegnajcie się z koncertami metalowymi będą niezgodne z oficjalną ideologią narodowko-katolicka