terazmuzyka.pl
Koncerty 1703V  
mg | 31 maja 2019
7

Pol'and'Rock 2019. Nie będzie specjalnych pociągów do Kostrzyna nad Odrą

Jurek Owsiak poinformował właśnie, że pierwszy raz w historii Pol'and'Rock (wcześniej Przystanku Woodstock), nie będzie specjalnych pociągów dowożących fanów na koncerty w Kostrzynie nad Odrą.

Specjalne pociągi dowożące fanów na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) były już swego rodzaju tradycją. Wielu miłośników kostrzyńskiej imprezy nigdy nie martwiło się o organizowanie sobie transportu – wsiadali w jeden ze specjalnych pociągów i po pewnym czasie byli już na miejscu. W tym roku tak się jednak nie stanie.

W tym roku, po raz pierwszy od 25 lat, nie będzie dodatkowych pociągów na jeden z największych festiwali muzycznych w Europie! POLREGIO zrezygnowało z dodatkowych pociągów

- możemy przeczytać na facebookowym koncie Pol'and'Rock Festivalu.

Wszyscy, którzy wybierają się do Kostrzyna nad Odrą będą musieli szukać alternatywnych rozwiązań w zakresie komunikacji. Warto nadmienić, że samochód również nie jest dobrym wyjściem – trudno będzie pomieścić tyle pojazdów na terenie imprezy, a nawet miasta. 

Na tegorocznej imprezie zagrają między innymi: Crossfaith, Horskh, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Archerypteryks Zasadzka [93.179.***.***] dodano: 31.05.2019, 14:12 #1
Szkoda, wielka szkoda. Te pociągi miały naprawdę niesamowity klimat... Tyle luzu, przyjaźni i swobody... mimo ciasnoty nadrabiało to wszystko :(
Pokaż odpowiedzi (3)
Dd11 [82.22.***.***] dodano: 31.05.2019, 17:35 #5
Dojdzie do tego ze obecna wladza wprowadzi dekret zabraniajacy organizacji festiwalu Pol'and'Rock.
szwagier [46.174.***.***] dodano: 01.06.2019, 12:52 #6
Archerypteryks Zasadzka Dokładnie. Raz zdarzyło mi się przeżyć większą libację w pociągu, niż na samym festiwalu Uśmiech
tomany [80.52.***.***] dodano: 02.06.2019, 08:46 #7
Poer***ne PiSoweskie świnie.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group