terazmuzyka.pl
Koncerty 6027V  
mg | 4 marca 2019
0

Pol'and'Rock Festival 2019 z kolejną zagraniczną gwiazdą!

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival 2019 robi się coraz ciekawsza. Organizatorzy podali właśnie nazwę kolejnego zagranicznego wykonawcy, który pojawi się w Kostrzynie na Odrą.

Jurek Owsiak ogłosił właśnie, że kolejną gwiazdą Pol'and'Rock Festival 2019 został zespół Parkway Drive. Muzycy zaprezentują się oczywiście na Dużej Scenie imprezy organizowanej w Kostrzynie nad Odrą. Tym samym powiększył się skład festiwalu. Wcześniej ogłoszeni artyści to: Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

Parkway Drive to pochodzący z Australii przedstawiciele metalcore. Grupa funkcjonuje z sukcesami od 2003 roku i ma na swoim koncie sześć studyjnych wydawnictw, z których ostatnim jest „Reverencez” 2018 roku. Grupa odwiedziła już Polskę grając między innymi klubowe koncerty. 

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek i Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 691V  
4

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie

rf | fot. Facebook | 21 maja 2019
Koncerty 387V  
0

Merry Christless 2019. Poznaliśmy skład tegorocznej imprezy!

mg | fot. Christian Martin Weiss | 21 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group