terazmuzyka.pl
Koncerty 2922V  
mg | 9 kwietnia 2018
2

Pol'and'Rock Festival 2018. Dwóch zagranicznych wykonawców w składzie

Do składu Pol'and'Rock Festival 2018, czyli dawnego Przystanku Woodstock, dołączyło właśnie dwóch zagranicznych wykonawców.

Alestorm oraz Extrema to dwa zespoły, które właśnie wzmocniły skład tegorocznego Pol'and'Rock Festivalu, który odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. Pierwszy z wymienionych będzie gwiazdą Dużej Sceny i zaprezentuje się 2 sierpnia, drugi natomiast pojawi się na Małej Scenie festiwalu. 

Corey Taylor upamiętnił Paula Graya

Potwierdzenie:

Ostatnio do składu imprezy dodano grupy Dubioza kolektivBethel i Koniec Świata oraz Krzysztofa Zalewskiego. Nieco wcześniej natomiast poinformowano, że w tym roku na Pol'and'Rock Festival zagra słynna metalowa formacja z Francji – Gojira. Poza wymienionymi, w składzie są: Blues Pills, Booze & Glory, Goo Goo Dolls, Arch Enemy, Lao Che i The Inspector Cluzo.

Organizatorem Przystanku Woodstock (obecnie PolAndRock Festival​u) jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

W ubiegłym roku na festiwalu zagrali m.in. Archive, Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, The Qemists, Nothing But Thieves, Mando Diao i Nocny Kochanek.

Legenda metalu w Kostrzynie?

Jakiś czas temu przekazaliśmy nieoficjalną informację dotyczącą planowanego występu na Pol'and'Rock Festival. Mowa tutaj o brytyjskiej formacji Judas Priest. Skąd takie przypuszczenia? W sieci pojawiło się zdjęcie koszulki, która jest sprzedawana na koncertach grupy (wczoraj ruszyła ich światowa trasa). Wypisane są na niej wszystkie miasta, w których zespół w tym roku zagra.

Są oczywiście Katowice (13 czerwca), ale także Kostrzyn nad Odrą (lewy dolny róg). Jest to jak najbardziej możliwe – między 2 a 6 sierpnia jest wolne miejsce w koncertowym kalendarzu Roba Halforda i spółki. Przypomnijmy: Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. 

Poniżej zdjęcie wspomnianej koszulki:

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ULVER [89.64.***.***] dodano: 09.04.2018, 22:30 #1
Fajnie by było, gdyby Judas zagrał w Kostrzynie, niemniej na rewersie najnowszych koszulek tournee, zabrakło właśnie Kostrzyna nad Odrą! Jest dodatkowy koncert Belgijski (festiwal) i to wszystko. Może jednak ktoś sie pospieszył?
Pawel Bialek [89.240.***.***] dodano: 11.04.2018, 17:16 #2
Alestorm swietni, raptem dwa miesiace temu stracilem okulary na ich koncercie, tak sie wszyscy bawili.
Zobacz także
Koncerty 325V  
0

Die Ärzte ogłosili koncert w Polsce

mg | 19 września 2018
Koncerty 138V  
0

White Lies zagra dwa koncerty w Polsce

mg | 17 września 2018
Koncerty 112V  
0

Josh Groban zagra koncert w Polsce

mg | 12 września 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group