terazmuzyka.pl
Koncerty 3359V  
mg | 11 czerwca 2018
0

Pol'and'Rock Festival 2018 z kolejnymi zagranicznymi wykonawcami w składzie

Pol'and'Rock Festival 2018, czyli dawny Przystanek Woodstock, zbliża się wielkimi krokami, ale jeszcze teraz do składu dołączono kilku nowych wykonawców.

Informacją dnia – przynajmniej jeśli chodzi o Pol'and'Rock Festival 2018 – jest dołączenie do składu zespołu In Flames. Słynni Szwedzi, wykonujący melodyjną odmianę death metalu, zagrają na Dużej Scenie kostrzyńskiej imprezy. Ponadto ogłoszono, że na Małej Scenie zaprezentują się zespoły Apey & the Pea oraz Vile Assembly.

Arctic Monkeys zagrali specjalny koncert dla BBC

Potwierdzenie dołączenia pierwszego z wymienionych wykonawców:

Na tegorocznej edycji festiwalu zaprezentują się także m.in. Arch Enemy, Goo Goo Dolls, Booze and Glory, Big Mountain, Blues Pills, Dubioza Kolektiv, Gojira, Frank Carter, Lao Che, Krzysztof Zalewski, Soulfly, Hunter czy Big Cyc.

Organizatorem Pol'and'Rock Festival jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group