terazmuzyka.pl
Koncerty 880V  
mg | 10 marca 2020
2

Pol'and'Rock Festival 2020 wzmocnił skład również zagranicznym wykonawcą

Do składu Pol'and'Rock Festival 2020 dołączył nie tylko zespół Raz Dwa Trzy, który do Kostrzyna wraca po 15 latach, ale również kolejny zagraniczny wykonawca.

W krótkim odstępie czasu dowiedzieliśmy się o dwóch nowych wykonawcach, którzy zagrają na Pol'and'Rock Festival 2020. Wcześniej pisaliśmy o powracającej do Kostrzyna grupie Raz Dwa Trzy, a teraz do tego grona dołączamy kolejny zespół – pochodzącą z Australii formację The Rumjacks. Warto przypomnieć, że grupa już raz grała w Kostrzynie. Cztery lata temu muzycy gościli na Dużej Scenie, w tym roku natomiast pojawią się na Małej Scenie.

Poniżej potwierdzenie tego ogłoszenia:

Pol’and’Rock Festival 2020 odbędzie się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród ogłoszonych wcześniej wykonawców są Static-X, Clutch, Dropkick Murphys, While She Sleeps, Tagada Jones, Jinjer, King Gizzard & The Lizard Wizard i Pidżama Porno.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Polandrock [37.47.***.***] dodano: 12.03.2020, 05:34 #1
To ostatni rok bez biletów wstępu.
Z resztą nie powiedziane, że ten rok będzie tylko online.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Koncerty 333V  
3

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group