terazmuzyka.pl
Koncerty 6047V  
mg | 6 stycznia 2020
3

Pol'and'Rock Festival 2020 z pierwszą zagraniczną gwiazdą!

Właśnie poznaliśmy pierwszego zagranicznego wykonawcę, który pojawi się na przyszłroznym Pol'and'Rock Festival.

Na Facebooku Pol'and'Rock Festivalu pojawiła się właśnie informacja, że pierwszym zagranicznym wykonawcą, który zagra na Dużej Scenie, jest Dropkick Murphys. Grający folk punk zespół pochodzi z Bostonu i funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku.

Zespół, który gra świetną muzykę i angażuje się społecznie w doskonałym stylu otwiera tegoroczne ogłoszenia line-up Pol’and’Rock Festival 2020.

- napisano w zapowiedzi.

Podczas ogłaszania, że Pol'and'Rock Festival odbędzie się również w 2020 roku, Jurek Owsiak wspomniał, że na scenie zobaczymy w Pidżamę Porno. Zatem to właśnie do polskiego wykonawcy dołączyła właśnie grupa Dropkick Murphys. Kolejne ogłoszenia wkrótce!

Zeszłoroczny Pol’and’Rock Festival odbył się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezie zagrali między innymi: Crossfaith, Horskh, Lordi, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Greta Thunberg [217.96.***.***] dodano: 06.01.2020, 20:42 #1
witajcie na politycznym wiecu chłopaki, teraz tylko czekać na rage against the machine, sebastiana bacha, otep, i nie może również zabraknąć bad religion, green day, oraz disturbed,u2, a do bagażnika roger waters.
Rock nd freedom [95.91.***.***] dodano: 06.01.2020, 23:21 #2
PANIE JURKU REWELACJA, ALE PROSZĘ O TAKICH WYKONAWCÓW JAK ILLUSION I LIPALI. TO BYŁ NAJPIĘKNIEJSZY FESTIWAL JAK GRALI WW I COMA JEDNEGO WIECZORU... POZDRAWIAM
Eddie [5.173.***.***] dodano: 07.01.2020, 12:09 #3
Polityka and Rock.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group