terazmuzyka.pl
Film / serial 732V  
rf | 4 lipca 2019
1

Powstaje nowy sezon kultowego serialu z Rowanem Atkinsonem

Trwają prace nad nowym sezonem serialu „Czarna żmija”, w którym główną rolę gra Rowan Atkinson.

Czarna żmija” to brytyjski serial komediowy, w którym główną rolę grał Rowan Atkinson. Do tej pory nakręcono cztery sezony serialu (wszystkie w latach 80.) oraz kilka odcinków specjalnych – ostatni z nich powstał w 1999 roku.

Ale „Czarna żmija” ma powrócić na ekrany, gdyż trwają prace nad kolejnym sezonem. Jak podaje „The Sun” w Londynie spotkali się odtwórcy głównych ról – Rowan Atkinson, Tony Robinson, Stephen Fry i Hugh Laurie – żeby przedyskutować nowy sezon. Jak podaje źródło:

Wszyscy się razem dobrze bawią i są dobrymi przyjaciółmi. Stwierdzili więc, że chcą to zrobić. Właśnie powstaje scenariusz. Rowan jest bardzo podekscytowany.

Prace nad nowym sezonem potwierdził także współtwórca serialu, Richard Curtis, w wywiadzie dla „Radio Times”:

„Czarna żmija” był serialem, w którym młodzi ludzie krytykowali starszych ludzi, potępiając głupotę tych, którzy mieli władzę. Pomyślałem więc, że jeśli nakręcimy kiedyś kolejny sezon, przedstawimy Czarną Żmiję jako wykładowcę na uniwersytecie i pokażemy, jak bardzo nienawidzimy młodych ludzi.

Każdy sezon serialu toczył się w innej epoce historycznej. Najnowszy ma toczyć się w czasach współczesnych.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Diz [89.71.***.***] dodano: 04.07.2019, 13:40 #1
Nie wierzę!!!! Co to będzie? Czarna Żmija na Emeryturze? Hugh Laurie występował w trzecim i czwartym sezonie, ale obecnie kojarzę go jako doktora House'a, ciężko będzie się przyzwyczaić do głupkowatego George'a Mrugnięcie
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group