terazmuzyka.pl
Newsy 1607V  
mg | 12 sierpnia 2019
0

Jack Black i Jack White rozpoczęli współpracę. Zobacz film pt. „Jack Gray” [WIDEO]

Projekt o nazwie „Jack Gray”, w który zaangażowani są Jack White i Jack Black, oficjalnie stał się faktem. Nie mamy jeszcze nowej muzyki, ale pojawiło się obszerne nagranie ze spotkania muzyków.

Na kanale Jacka Blacka JablinskiGames w serwisie YouTube pojawił się 17-minutowy film zatytułowany „Jack Gray”. Zawiera on między innymi relację ze spotkania White'a i Blacka. Po wielu latach próśb ze strony fanów ta kooperacja doszła do skutku, a  jej efektem ma być premierowy materiał muzyczny. Wspomniany film nie zawiera jednak nawet fragmentu nagranej przez oby panów muzyki. Kamerzysta nie został ponadto zaproszony do studia Third Man Records.

Zobacz wspólne zdjęcie Jacka White'a i Jacka Blacka

Choć „Jack Gray” wciąż pozostaje tajemnicą, pewnym jest, że w najbliższym czasie utwór ujrzy światło dzienne – za jego wydanie odpowiedzialne będzie oczywiście Third Man Records. Zanim jednak posłuchamy nowej muzyki, zapoznać możemy się ze wspomnianym na wstępie filmem:

Jack White jest jednym z najpopularniejszych artystów rockowych ostatniego 20-lecia, aktualnie koncertujący z zespołem The Raconteurs. Jack Black to znany komik, aktor i wokalista zespołu Tenacious D.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 798V  
13

Guns N' Roses wydadzą składankę na winylu

rf | fot. Raph_PH | 1 sierpnia 2020
Newsy 866V  
1

Robert Plant udostępnił utwór z nowej płyty [AUDIO]

rf | fot. Egghead06 | 31 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group