terazmuzyka.pl
Film / serial 328V  
rf | 10 sierpnia 2020
1

Poznaliśmy polskiego kandydata do Oscara

Wyłoniono film, który będzie reprezentował Polskę w wyścigu o przyszłorocznego Oscara.

Poznaliśmy werdykt komisji, która dziś wybrała polskiego reprezentanta do przyszłorocznych Oscarów. Ubiegało się siedem filmów, w tym dobrze odbierany „Hejter” Jana Komasy i zapowiadany na wrzesień „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” Jana Holoubka. Zwyciężył jednak film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta pod tytułem „Śniegu już nigdy nie będzie”, w którym występują Alec Utgoff („Stranger Things", „Mission: Impossible – Rogue Nation”) oraz Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat i Krzysztof Czeczot.

Opis filmu (za Filmweb):

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od "gorszego" świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

Przyszłoroczne Oscary odbędą się 25 kwietnia 2021 roku. Ostatni polski film, który zdobył Oscara w kategorii międzynarodowej to „IdaPawła Pawlikowskiego z 2015 roku. W kolejnych latach nominowane były między innymi „Zimna wojna” i „Boże Ciało”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zenobiusz [79.191.***.***] dodano: 10.08.2020, 18:01 #1
łeee a ja myślałem że będzie to film o Zenku.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group