terazmuzyka.pl
Teraz Rock 2007V  
mg | 22 marca 2020
47

Premiera kwietniowego „Teraz Rocka” przesunięta! [WAŻNE]

Z powodu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa zmuszeni zostaliśmy do przesunięcia premiery nowego „Teraz Rocka”. Dla Waszego ułatwienia, pismo trafiło już do internetowej przedsprzedaży!

W związku z epidemią koronawirusa i z powodu utrudnień logistycznych informujemy, że kwietniowy „Teraz Rock” ukaże się 1 kwietnia. Jednocześnie informujemy, że od dziś można zamawiać ten numer przez nasz sklep internetowy [KUP TERAZ].

Zaznaczamy, że w obecnej sytuacji zamówienie on-line jest najbezpieczniejszą i najpewniejszą formą otrzymania najnowszego numeru „Teraz Rocka” prosto do domu. Przyświeca nam hasło #ZostańWDomu.

Jednocześnie zaznaczamy, że wysyłka kwietniowego „Teraz Rocka” zamówionego w przedsprzedaży rozpocznie się 31 marca, a o kolejności decydować będzie termin zamówienia.

#ZostańWDomu – kupuj on-line

Zachęcamy do wykupienia rocznej prenumeraty naszego miesięcznika za 105 złotych [ZAMÓW TERAZ]

lub rocznej prenumeraty wraz z „Wydaniem Specjalnym” za 119 złotych [ZAMÓW TERAZ]

Prenumerata to GWARANCJA, że ten i kolejne numery dotrą prosto do Twojego domu. To wygoda i bezpieczeństwo

Kwietniowy „Teraz Rock” – rozkładówki

Wśród najważniejszych wykonawców kwietniowego „Teraz Rocka” znaleźli się:

  • Lao Che (12-stronicowa wkładka)

  • Me And That Man

  • Nightwish

  • KISS

  • Artur Rojek

Komentarze (47)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
JP3 [31.178.***.***] dodano: 20.03.2020, 16:45 #1
W tym roku mija 40 lat od wydania płyty Memento z banalnym tryptykiem grupy SBB. Czy się doczekamy wkładki o SBB ???? Czy dalej będziecie na poziomie niemieckiego Bravo z przełomu lat 80/90 ubiegłego wieku !!!
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 20.03.2020, 17:11 #2
To dziwne, że tak zasłużony zespół jak SBB nie miał jeszcze wkładki!
Chciałbym również przypomnieć, że inni zasłużeni artyści także czekają na wkładki w ,,Teraz Rocku": Creedence Clearwater Revival, The Band, Crosby Stills & Nash, The Black Crowes i jeszcze kilka innych.
Pokaż odpowiedzi (2)
Janek [91.201.***.***] dodano: 20.03.2020, 18:34 #5
W takim czasie ładujecie takiego pajaca na okładkę?
Brak słów
Kupuję Was od początku.

BTW.
Kiedy wkładka o SBB?
Po niej Was poznamy Mrugnięcie
R.R. [83.24.***.***] dodano: 20.03.2020, 19:08 #6
No sorry, ale porównywanie Teraz Rocka do Brava chyba świadczy o tym, że 1. JP3 nie czytał Brava 2. dysponuje kiepskim poczuciem humoru.
Długo czekaliśmy na Rory'ego Gallaghera, to pewnie i SBB będzie. Poluzujmy.
kadakrystian dodano: 20.03.2020, 19:08 #7
Podpisuję się pod powyższymi komentarzami: wkładka o SBB aż się prosi!
Wstyd dla redakcji!
P.S.
Jestem waszym wiernym czytelnikiem, ale Lao Che jako wkładka i nergal na okładce to nawet dla mnie za dużo.
Zmieńcie podejście do wkładek bo dużo na tym tracicie.
Pozdrawiam
I [91.205.***.***] dodano: 20.03.2020, 20:01 #8
Jasne jasne, na zarazę najlepsze ,,bambo polo,, i Zenek, Zenek Nergaluk...
Choroszcz [91.201.***.***] dodano: 21.03.2020, 10:28 #9
Bo o SBB to trzeba mieć pojęcie. To się naprawdę trzeba znać na muzyce.
To nie jest wkładka na zasadzie: kopiuj -wklej.
Pokaż odpowiedzi (1)
Rush [91.201.***.***] dodano: 21.03.2020, 11:35 #11
Nie ma kozaka na wkładkę o SBB ?
Ciekawe...
jasiek74 [91.201.***.***] dodano: 21.03.2020, 11:41 #12
Dacie radę o SBB? Bo tu to już trzeba mieć pojęcie. Nie oszukujmy się.
Słabo to widzę, ale mam wiarę.
Jeśli nie , to nie świrujcie.
fragles [2.57.***.***] dodano: 21.03.2020, 12:17 #13
Badziew
rnr 4 ever [188.137.***.***] dodano: 21.03.2020, 19:35 #14
Panowie, chciałbym powiedzieć, że to przez Was umarł rock. Przez ciągłe gapienie się wstecz. Współcześni nie są w stanie zabłysnąć, rozwinąć skrzydeł. Nie są należycie doceniani. Ja też często słucham starej muzyki. Od Beatles przez Purple, Sabbath, Zeppelin, strej budki, Nalepy, Perfectu, czy SBB właśnie. Ale NIE zostaje w przeszłości. Kupuję płyty i słucham Lao Che, Mastodona, Jelonka, Organka. Negując ich pozwalacie żeby rock umierał.

A co do Nergala - mamy artystę rozpoznawanego i cenionego na całym świecie, gdy nagrywa płyty z Behemothem to cały światego ektremalnego metalu wstrzymuje oddech. Dlaczego tak bardzo na niego plujecie - bo to modne????
Pokaż odpowiedzi (7)
R.R. [83.24.***.***] dodano: 21.03.2020, 22:36 #22
Brawo rnr 4 ever! Właśnie o to chodzi. Też uwielbiam starą, dobrą muzykę. Też czekałem na wkładkę Gallaghera - jest w poprzednim numerze i to świetna. Ale nie rozumiem, jak można pluć jadem na okładkę ze znanym na całym świecie polskim artystą i maniakalnie już domagać się wkładki o SBB. Kupuję to pismo i mu kibicuję, ludziom którzy je tworzą. I nie rozumiem, jak można ich wręcz poniżać stwierdzeniami typu "nie ma kozaka na SBB!". Sami sobie napiszcie tę wkładkę może lepiej... Dla uzupełnienia: bardzo lubię SBB, ale nie uważam, że w tym konkretnym momencie nie jest bardziej zasadna wkładka o Lao Che, skoro ważny zespół zawiesza działalność. I mówię to, choć... fanem wielkim Lao Che nie jestem. Obejrzyjmy najpierw numer może, tak w ogóle...
ann [31.60.***.***] dodano: 22.03.2020, 07:02 #23
Z taką okładka numer się przecież nie sprzeda. Mam nadzieję że wolny rynek nauczy Was
Pokaż odpowiedzi (3)
R.R. [83.24.***.***] dodano: 22.03.2020, 16:38 #27
Ann, napisz, z jaką okładką numer się sprzeda.
Szymek [95.160.***.***] dodano: 24.03.2020, 01:20 #28
Polityka wkładkowa "Teraz Rock" jest świetna. Teraz mamy okołorockowy zespół 21 wieku (Lao Che), poprzednio klasyk Rory Gallgeher, niedawno grupy dość młode, ale silnie odwołujące się w swej muzyce do przeszłości (Ghost, Volbeat). Wszystko się zgadza. A tu na forum jacyś napuszeni idioci monotematycznie drą mordy o to SBB. Żałosne...
Pokaż odpowiedzi (1)
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 25.03.2020, 12:51 #30
Ale tak teraz już na poważnie. Rozumiem, że można sobie zaglądać na tą stronę, ale czy w ogóle czytacie jeszcze Teraz Rocka? Kupujecie to?
Pokaż odpowiedzi (5)
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 25.03.2020, 14:14 #36
Prośba do redakcji o suplement do rubryki Kraj Rad: ACE FREHLEY & FREHLEY'S COMET, HELIX, HOUSE OF LORDS, JOURNEY, REO SPEEDWAGON, ROUGH CUTT, UNION, VINNIE VINCENT INVASION. Najlepiej autorstwa Pawła Brzykcego. Pozdrawiam!
Pokaż odpowiedzi (1)
Hel [178.43.***.***] dodano: 26.03.2020, 21:53 #38
Droga redakcjo!
Wyłączcie opcję komentowania artykułów dot. nowych numerow Teraz Rocka. Dla własnego spokoju.
Lucia [89.228.***.***] dodano: 27.03.2020, 10:08 #39
Weissik. Przestań już z tym sergalem. Który jest denny. Jak ty.
Lucia [89.228.***.***] dodano: 27.03.2020, 10:08 #40
Weissik. Przestań już z tym sergalem. Który jest denny. Jak ty.
Ojciec Tadeusz [83.9.***.***] dodano: 28.03.2020, 09:57 #41
Narguś nie,nie,nie.Już odejdź.Daj żyć,sio,idź do domku,wypij herbatkę.Facet to niesamowity pozer,muzycznie nie ma nic do powiedzenia,pretensjonalny showmen,który głosi banały i farmazony,ubrane w płaszczyk intelektualnej rozprawy.
Slavo [37.30.***.***] dodano: 29.03.2020, 14:04 #42
Nergal to obecnie najbardziej znany na świecie Polski muzyk to normalne że jest na okladce wielkie dzięki za całe pismo dla całej redakcji
FOREVER1977 dodano: 29.03.2020, 20:08 #43
Kiedy wkładka o Bolku i Lolku ?
Alice [83.238.***.***] dodano: 30.03.2020, 09:30 #44
Przepraszam o co chodzi z tą wkładką o lao che ,to genialny zespół dzięki za wkładke. Ale z tym SBB to jednak prawda, równie genialna kapela czekam na artykuł.
Heavy1 [37.248.***.***] dodano: 30.03.2020, 23:20 #45
Sorry ale nie kupię nic, w czym maczał w palce ten wasz okładkowy pajac.
swordfishtrombones [217.173.***.***] dodano: 31.03.2020, 19:01 #46
Jakie to polskie! Ktoś robi karierę na świecie, to trzeba go za nogi do wspólnego kotła w piekle ściągnąć. Nie znoszę Behemotha, ale nigdy by mi do głowy nie przyszło takie nienawistne dyrdymały wypisywać. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania TR.
Pokaż odpowiedzi (1)