terazmuzyka.pl
Newsy 2128V  
rf | fot. Gage Skidmore | 15 września 2020
21

Prezydent USA wskazuje najlepszy teledysk wszech czasów

Donald Trump pokazywał ten klip swoim współpracownikom, żeby udowodnić, że ma rację.

Donald Trump chętnie wykorzystuje w swoich wiecach rockowe utwory, co zresztą często budzi protest ze strony artystów. W nowej książce, „Speaking for Myself: Faith, Freedom and the Fight of Our Lives Inside the Trump White House”, była rzecznik prasowa prezydenta USA, Sarah Huckabee Sanders, wspomina, że kiedyś Trump chciał wykorzystać w swoim wiecu utwór „November Rain” Guns N’ Roses i żeby przekonać do tego swoich ludzi, pokazał im w gabinecie owalnym teledysk. Sanders pisze:

Powiedział nam, że to najlepszy teledysk wszech czasów i kazał nam go oglądać, mimo że nikt z nas się z nim nie spierał.

W 1991 roku Donald Trump, jako jeden z fanów, brał udział w premierze obu płyt „Use Your Illusion” Guns N’ Roses, która miała miejsce w nowojorskim sklepie Tower Records przy Broadwayu.

November Rain” należy do najsłynniejszych teledysków w historii rocka. Na oficjalnym kanale Guns N’ Roses klip został obejrzany już ponad 1,4 miliarda razy.

Komentarze (21)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
69 [89.64.***.***] dodano: 15.09.2020, 11:10 #1
I like it too
Renia [31.0.***.***] dodano: 15.09.2020, 11:31 #2
Zgadzam się
Gargamel [89.204.***.***] dodano: 15.09.2020, 19:53 #3
Kompletny kicz! Kto jest innego zdania, ten nie ma gustu, smaku, wyczucia estetyki. Jest wiele, bardzo wiele kapitalnych klipów muzycznych jak chociażby z ostatnio oglądanych The Divine Comedy- Infernal machines / You'll never work in this Town
Pokaż odpowiedzi (3)
Ząbek [85.202.***.***] dodano: 16.09.2020, 01:27 #7
Jest ok ale bez przesady , nie wiem czy można uznać go za najlepszy teledysk . Bo niby co ma świadczyć o jego wielkości zrzyna z czyjejś twórczości ? To faktycznie zrobili to po mistrzowsku . Ale czy przyćmili takie kapele jak np. Metallica z Nothing else matters ? W życiu !
Pokaż odpowiedzi (3)
Żbik [85.202.***.***] dodano: 16.09.2020, 01:31 #11
Wolność wypowiedzi ale tylko dla autora tych wypocin ?
Peter [37.47.***.***] dodano: 16.09.2020, 03:16 #12
Kicz. Tool ma najlepsze filmy do swoich utworów!!
Pokaż odpowiedzi (1)
Amadores [80.192.***.***] dodano: 16.09.2020, 08:34 #14
Myśle że ona tańczy dla mnie jest najlepszym teledyskiem ...No i naszym Polskim ! Pozdrawiam Prezesa Jarka , Ojca Tadeusza i wszystkich o dobrym sercu z PiS ...OMG ... muszę zmienić dilera
Pokaż odpowiedzi (1)
Jurek [80.192.***.***] dodano: 16.09.2020, 08:37 #16
Też tak myśle
Janusz [89.19.***.***] dodano: 16.09.2020, 14:31 #17
Bzdura. Najlepszy jest psychosocial od slipknota.
Pokaż odpowiedzi (1)
piano [94.75.***.***] dodano: 17.09.2020, 07:42 #19
dla niego najlepszy bo najdroższy
Pokaż odpowiedzi (1)
Mietek [82.160.***.***] dodano: 17.09.2020, 22:12 #21
Najlepsze klipy to miała Necrophagia.