terazmuzyka.pl
Newsy 7898V  
mg | 14 września 2017
16

Profile zespołu Decapitated zniknęły z Facebooka i Twittera

Wielu fanów miało nadzieję, że zespół Decapitated wcześniej czy później opublikuje oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. Raczej nie pojawi się ono w tym miejscu, ponieważ profile zespołu są nieaktywne. 

Czterej muzycy z zespołu Decapitated stanęli wczoraj przed amerykańskim sądem. Są oskarżeni o porwanie i gwałt zbiorowy. Wielu fanów polskiej formacji miało nadzieję, że muzycy w jakiś sposób się wytłumaczą – chociażby publikując oświadczenie w mediach społecznościowych. Od kilku godzin jednak profile zespołu na Facebooku i Twitterze są nieaktywne. Na tym pierwszym grupa miała niespełna 700 tysięcy polubień, na drugim śledziło ich niespełna 100 tysięcy osób.

Marilyn Manson zawdzięcza popularność Justinowi Bieberowi?

Nie wiemy, czy profile zostały tylko tymczasowo wyłączone na prośbę zespołu, czy to decyzja samych serwisów społecznościowych – żeby chociażby ukrócić pojawiające się tam komentarze, których nie brakowało (szczególnie tych skrajnie negatywnych). Przypomnijmy, że sprawa muzyków Decapitated jest rozwojowa i kolejne dni przynoszą nam nowe doniesienia. Obecnie oskarżeni muzycy czekają na ekstradycję do stanu Waszyngton. Może to potrwać do 30 dni.

Po próbie otworzenia profilu Decapitated w serwisie Facebook napotykamy się na następujący komunikat:

Poważne oskarżenia

Jak wynika z dokumentów, do których dotarli dziennikarze „The Spokesman-Review”, dwie kobiety zostały zaproszone do autokaru zespołu na drinka. Jedna z kobiet relacjonowała, że „była podekscytowana, iż udało jej się wejść do tego autokaru, ale niedługo później jeden z muzyków zaczął ją obmacywać” – zidentyfikowano go jako perkusistę DecapitatedMichała Ł. Kobiety chciały opuścić autokar, wcześniej jedna z nich udała się do łazienki. Tam naszedł ją wokalista zespołu i zaczął rozbierać, powiedział jej, że jej przyjaciółka już wyszła. Kobieta próbowała odepchnąć muzyka, ale ten chwycił ją za rękę i obrócił w stronę lustra. Zeznała, że widziała jak gwałcą ją jeden po drugim.

Drugą z kobieta widziała, co dzieje się w łazience. Z jej relacji wynika, że jeden z muzyków zasugerował jej seks oralny. Po opuszczenia busa weszła do samochodu i odjechała, niedługo później została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

Zgwałcona kobieta po całym zajściu, około 2 w nocy, zgłosiła się do szpitala, gdzie została zbadana pod kątem napaści seksualnej – z medycznego raportu wynika, że miała posiniaczone ramiona, a także ślady otarć na nadgarstkach, do których doszło prawdopodobnie podczas próby krępowania.

Kilka dni temu adwokat zajmujący się sprawą Decapitated powiedział, że relacja oskarżycielki nie pokrywa się z tym, co zdaniem zespołu faktycznie się wydarzyło:

Jest też druga strona. Mamy świadków, którzy mogą zeznać, że oskarżycielka odwiedziła zespół z własnej woli i rozstała się z nim na przyjaznych warunkach.

Po upublicznieniu zarzutów adwokat dodał:

Członkowie Decapitated zamierzają odeprzeć zarzuty, jakie nad nimi ciążą. Jesteśmy przekonani, że będą mogli przedstawić swoją wersję historii.

Komentarze (16)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Messer [83.175.***.***] dodano: 14.09.2017, 10:20 #1
Znając amerykańską histerię na punkcie gwałtu daję 90 proc szans, że tam nic się nie wydarzyło, a dziewczyny chcą zarobić i dostać wielce porządany wśród amerykańskich niedorozwojów lewicowych status ofiary. Z drugiej strony nie mam żadnego współczucia dla grajków wielbiących szatana etc. Niech gniją w więzieniu z wielkim murzyńskim kutasem w odbycie.
Pokaż odpowiedzi (6)
xxx [193.109.***.***] dodano: 14.09.2017, 12:13 #8
Żeniujący komentarz, uważasz się na lepszego wypisując takie rzeczy. Wielbiących Szatana - Twoja wypowiedz świadczy ,ze masz z nim wiele wspólnego.
404 [89.68.***.***] dodano: 14.09.2017, 12:18 #9
Messer Ty lubisz te czarne murzyńskie kutasy w Twojej dupie ?
Grain [94.254.***.***] dodano: 14.09.2017, 12:23 #10
@Messer, oni nie wielbią szatana.
lelek [83.26.***.***] dodano: 14.09.2017, 12:45 #11
oni tam przynajmniej są normalni,gwałt to przestępstwo i trzeba to zwalczać,ja współczuję tej dziewczynie,a tych polaczków mi nie żal,pewnie gdyby w polsce dziewczyna polka,została zgwałcona to by się cieszyła, no ale jaki kraj tacy ludzie.
Pokaż odpowiedzi (1)
panoptikon [77.112.***.***] dodano: 14.09.2017, 16:55 #13
Lelek, czytam to co napisałeś i nie wierzę!! Poważnie nie wierzę. Jakim trzeba być ograniczonym gniotem żeby napisać,ze dziewczyna polka cieszyłaby się z gwałtu. Ty smutny, ograniczony człowieku. Zacznij poszerzać życiowe horyzonty, uspołecznij się i wyedukuj a później wypowiadaj. Żal mi takich ludzi jak Ty, smutnych , sfrustrowanych betonów którzy czerpią satysfakcję z wypisywania bzdur niepodpartymi żadnymi faktami. Czytałeś to?Musisz mieć duży problem ze sobą.
Tia [31.0.***.***] dodano: 15.09.2017, 07:48 #14
Skoro trafiła do szpitala to dlaczego nie zbadali nasienie gwałtu !?
Wilqur [37.47.***.***] dodano: 15.09.2017, 18:40 #15
A może warto poczekaćdo rozstrzygniecia sprawy a nie głupoty wipisywać i szkalować chłopaków. Jak są winni to za to bekną jak nie to każdy hejterowski pedał bedzie o nich pisal ok. Wątpie aby mało zarabiali jak ich pod skrzydła przygarnoł nuceral blast Język licze że sprawa szybko się wyjaśni
Magda [84.10.***.***] dodano: 09.10.2017, 20:49 #16
Mam wrażenie że jedyną osobą myślącą w kapeli jest Kiełtyka, pozostali wstąpili do kapeli gdy ta była już "z górnej półki"i zachłysneła się zbyt przywilejami z tego płynącymi.Współczuje najbardziej ich kobietom.Więcek ma zajebistą laske i zamiast jak Vogg siąść na dupie i czas poświęcić swojej dziewczynie przez nawet komunikator to wolał zabawiać się z groopie no to teraz ma! za głupote trzeba płacić, SZKODA WACKA ŻE MUSI "BEKAĆ" ZA GŁUPOTĘ POZOSTAŁEJ TRÓJKI
Komentarze (16 opinii) Skomentuj
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group