terazmuzyka.pl
Newsy 834V  
mg | 27 marca 2019
1

Przebój Mötley Crüe w stylu Led Zeppelin, RHCP, Deftones i innych

Za sprawą nowego filmu Netfliksa grupa Mötley Crüe przeżywa swoją drugą młodość. O zespole nie zapomniał również Anthony Vincent, gwiazda YouTube'a.

Anthony Vincent zyskał popularność wykonując niecodzienne covery znanych (głównie) rockowych kompozycji. Ostatnia popularność zespołu Mötley Crüe wywołana przez film opublikowany na platformie Netflix skłoniła artystę do wykonania jednego z ich utworów. Jak zwykle zrobił to w kilku ciekawych stylach – między innymi Led Zeppelin, Red Hot Chili Peppers, Deftones czy Devina Townsenda.

Mötley Crüe został pozwany za film „Brud”

Zapoznajcie się z i tą niecodzienną interpretacją utworu „Kickstart My Heart”:

Film „Brud” przedstawiający historię Mötley Crüe i oparty na tak samo zatytułowanej książce, trafił na platformę Netflix 22 marca.

W filmie „Brud” wystąpili Daniel Webber („The Punisher"), który wcielił się w Vince’a Neila, Douglas Booth zagrał Nikkiego Sixxa, raper Machine Gun Kelly wystąpił jako Tommy Lee, a Iwan Rheon („Gra o tron”) wcielił się w Micka Marsa. Ponadto w filmie pojawią się też Tony Cavalero jako Ozzy Osbourne i Rebekah Graf jako była żona Tommy’ego Lee, Heather Locklear.

Więcej o Mötley Crüe i filmie „Brud” przeczytacie w kwietniowym „Teraz Rocku”, który dziś trafił do sprzedaży.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
nie ekspert [83.22.***.***] dodano: 27.03.2019, 10:23 #1
taaa, zespół wypuścił filmową biografię, i nagle wszyscy wszystko wiedzą, są ekspertami od zespołu jak i całej sceny glam metal, robią covery, udają że książke przeczytali a znają zaledwie dwie strony, bo jak kogoś nie interesuje to po co ma czytać, na youtube milion filmików w stylu- oto cała prawda o motley crue, no ale przynajmniej nieświadomie robią jeszcze większą reklamę zespołowi, może ktoś sobie kupi książke i wreszcie ją przeczyta ze zrozumieniem, szydzą z ekscesów grupy, a przecież oni robili to samo co led zeppelin czy the rolling stones przed nimi,a potem te osoby i tak na woodstock pójdą popić, i potarzać się w błocie, no ale jak widać z tej sceny to chyba tylko gunsi mieli najłatwiej,trochę dziwne biorąc pod uwagę fakt że axelek nawet nie raczył na scene wyjść o czasie, no ale tak to już jest, jedni mają pod górkę, inni z górki.
Zobacz także
Newsy 2009V  
5

Lee Kerslake (eks Uriah Heep, Ozzy Osbourne) nie żyje

rf | fot. Heinrich Klaffs | 19 września 2020
Newsy 1347V  
Newsy 1193V  
7

„Paranoid” Black Sabbath ukazał się 50 lat temu

rf | fot. Warner Bros. Records | 18 września 2020
Newsy 7715V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group