terazmuzyka.pl
Na stronie 524V  
mg | 3 czerwca 2020
23

Przebudowa strony TerazMuzyka.pl [OGŁOSZENIE]

Poniżej ogłoszenie wystosowane przez administrację serwisu TerazMuzyka.pl.

Drodzy Użytkownicy,

w tej chwili pracujemy nad przebudową portalu TerazMuzyka.pl, dlatego też cześć społecznościowa serwisu zostanie zamknięta 22 czerwca. Zapraszamy do komentowania naszych treści na naszych mediach społecznościowych.

W związku z tym jeżeli chcecie Państwo zarchiwizować lub przenieść swoje wpisy na blogu, komentarze, oceny płyt i inne aktywności, to mają Państwo na to czas do 22 czerwca do godziny 23.00. Jednocześnie informujemy, że po tym terminie planowane jest całkowite zamknięcie części społecznościowej serwisu i dane te będą nie do odzyskania. 

Administracja serwisu

Komentarze (23)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Potas [188.147.***.***] dodano: 03.06.2020, 16:28 #1
Ale później będzie można komentować czy wyłanczacie to na stałe ?? Bo nie do końca zrozumiałem.
JP3 [31.178.***.***] dodano: 03.06.2020, 17:09 #2
to teraz do woli będziecie mogli pisać o metalice !!!
Hitch Cock [37.47.***.***] dodano: 03.06.2020, 19:10 #3
Biedne trolle będą musiały znaleźć inne miejsce do wylewania hejtu i frustracji Uśmiech
Potas [188.147.***.***] dodano: 03.06.2020, 19:45 #4
Jeśli komentarze zostaną wyłączone na stałe to zastanówcie się czy nie strzelacie sobię w kolano. Są inne ciekawsze strony z wiadomościami muzycznymi w których też nie ma komentarzy. Dzięki właśnie możliwości komentowania jesteście dla mnie stroną konkurencyjną dla innych portali bo mogę wymieniać się poglądami z innymi na tematy muzyczne które mnie interesują. Kiedy zablokujecie tą możliwość nie będę miał czego tutaj szukać i będę odwiedzał inne portale. Pozostaje możliwość komentowania na Facebooku ale to może być kłopotliwe bo po 1 ciągłe powiadomienia o reakcjach innych na mój komentarz i odpowiedziach co mi będzie zaśmiecało powiadomienia a po drugie najważniejsze nie będę anonimowy a jednak bardzo sobię to cenię. I pewnie takich osób jak ja jest wiecej. No ale wasz portal wasza sprawa. Ja sobie bez was poradzę.
Pokaż odpowiedzi (9)
Music Hunter dodano: 03.06.2020, 23:45 #14
Co za debilizm!!! A jak ktoś nie ma Facebooka?? Coraz gorzej się dzieje w internecie od kilku lat:(
ja [165.72.***.***] dodano: 04.06.2020, 07:57 #15
Potas - chyba "wyłączacie", a nie "wyłanczacie" Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (1)
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 04.06.2020, 08:56 #17
Szanowna Redakcjo!
Trzymam kciuki, pozdrawiam i więcej staroci proszę, starej, ale jarej muzyki!
A może wkładki tutaj i ostatnia o Slayer!
Pokaż odpowiedzi (1)
TransRebel [93.176.***.***] dodano: 04.06.2020, 09:00 #19
Bez możliwości komentowania,pożegnam się z waszą stroną która i tak przez ciągle wałkowanie Metallici,Nergala czy wiadomości o jakiś serialach..schodzi na psy!
Marcin [83.25.***.***] dodano: 04.06.2020, 16:17 #20
Zgadzam się z przedmówcą, który napisał o konieczności moderowania komentarzy. To prawda, 3/4 wpisów jest żenująca, to głównie obrażanie innych osób. Pisałem nawet w kwietniu maila do redakcji, gdzie prosiłem o interwencję po fali komentarzy tak wulgarnych, że straciłem cierpliwość.

Facebook to nie mój sposób kontaktowania się z ludźmi.

Zatem dziękuję tym kilku czy kilkunastu osobom, z którymi miałem przyjemność merytorycznie dyskutować w komentarzach. Pora pożegnać się. Wszystkiego dobrego! Salut!
Denys [217.96.***.***] dodano: 04.06.2020, 19:22 #21
sami sobie to zrobili, jak się pisze prowokacyjne artykuły o polityce pod płaszczykiem muzyki to jakiego efektu się można spodziewać? że co? że ludzie będą siedzieć i się całować na tej stronie? jak wchodzisz w Polsce w tematykę polityki to musisz się liczyć że będą pyskówki bo tak już jest tutaj, jeden na drugiego zawsze będzie nadawał, takiej mentalności się nie pozbędziesz, a poziom wiadomości o muzyce też nie lepszy, kogo obchodzi co nergal sądzi o szatanie czy Bogu, tyle jest zespołów na świecie, ale najprościej walnąć niusa o lady gadze i jej mentorach, albo jak halford mówi że nergal jest zgrywusem, to mają być wiadomości? jaki poziom newsów takie komentarze, proste.
Marcin spod Bydgoszczy fan [83.25.***.***] dodano: 04.06.2020, 19:27 #22
Jeśli przebudowowujecie serwis to pamiętajcie o tym, żeby zawierał RSSa. Kiedyś czytałem muzyka.onet.pl, ale przestałem ich czytać bo nie zawierały RSSa. Dlatego mam nadzieję, że RSS na terazmuzyka.pl będzie bo ja czytam Was tylko przez RSSa. Dziękuję i pozdrawiam Was
Fan Zenka i Nergala [83.23.***.***] dodano: 04.06.2020, 22:37 #23
Już nie będzie można hejtować Teraz Rocka !