terazmuzyka.pl
Koncerty 2460V  
szy | 19 lutego 2018
2

Przystanek Woodstock 2018. Poznaliśmy kolejnego wykonawcę

Organizatorzy ogłosili kolejnego wykonawcę, który wystąpi podczas 24. edycji Przystanku Woodstock. 

Na Dużej Scenie tegorocznej edycji Przystanku Woodstock zaprezentuje się zespół Booze & Glory

Black Label Society publikuje nowy teledysk

Formacja Booze & Glory została założona w 2009 roku w Londynie i ma na swoim koncie 4 studyjne albumy. Skład grupy zawsze był międzynarodowy - w ciągu ostatnich 8 lat przewinęli się w nim muzycy z Irlandii, Anglii, Szwecji, Grecji, Hiszpanii, Włoch i Polski. Przełomem w karierze Booze & Glory były wspólne koncerty z zespołami Rancid i Cock Sparrer w 2012 roku. Nie można też nie wspomnieć o muzycznych koneksjach z zespołem Kult. Podczas londyńskiego koncertu Kazik zaprosił Marka na scenę, gdzie razem zaśpiewali kilka piosenek. Jedną z nich była „Leave The Kids Alone” z repertuaru Booze & Glory, która pojawiła się także na suplemencie do ostatniej studyjnej płyty Staszewskiego i spółki. Zespół w bardzo szybkim czasie podbił serca fanów melodyjnego punk rocka na całym świecie. 

Tegoroczny Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Do tej pory ogłoszony występy zespołów Goo Goo Dolls, Arch Enemy, Lao Che i The Inspector Cluzo.

Organizatorem Przystanku Woodstock jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

W ubiegłym roku na festiwalu zagrali m.in. Archive, Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, The Qemists, Nothing But Thieves, Mando Diao czy Nocny Kochanek.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Aborcjusz [89.64.***.***] dodano: 20.02.2018, 08:26 #1
Oj coś w tym roku chyba cieniutka będzie ta lista sław.
Pokaż odpowiedzi (1)
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group