terazmuzyka.pl
Film / serial 968V  
rf | fot. DianaKat - Smugmug | 27 lutego 2019
16

Queen + Adam Lambert zapowiada film dokumentalny

Wkrótce swoją premierę będzie miał film dokumentalny, opowiadający historię zespołu Queen i wokalisty Adama Lamberta.

Film pod tytułem „The Show Must Go On: The Queen & Adam Lambert Story” będzie opowiadał o losach zespołu Queen po dołączeniu do niego wokalisty Adama Lamberta. Premiera filmu zaplanowana jest na 29 kwietnia 2019 roku w amerykańskiej telewizji.

Fałszywe informacje o koncercie Queen w Polsce

Film pokaże początki działalności scenicznej Adama Lamberta oraz prześledzi jego karierę u boku muzyków Queen. W dokumencie znajdą się też wywiady z członkami zespołu, a także wypowiedzą się Rami Malek oraz Dave Grohl i Taylor Hawkins z Foo Fighters.

Adam Lambert po raz pierwszy spotkał się z Brianem Mayem i Rogerem Taylorem w programie „American Idol”, w którym w 2009 roku wykonywał utwory Queen. Niedługo po zakończeniu tej edycji programu (w którym Adam Lambert zajął drugie miejsce za Krisem Allenem) muzycy Queen ponownie się z nim skontaktowali i w 2011 roku znowu wystąpili razem. Od tamtej pory Queen + Adam Lambert koncertuje regularnie, wykonując zarówno utwory z repertuaru Queen jak i Adama Lamberta. Grupa ostatnio wystąpiła na tegorocznej gali rozdania Oscarów, gdzie film „Bohemian Rhapsody” zdobył cztery statuetki, a na lato zaplanowaną ma trasę po USA.

Poniżej możecie obejrzeć występ Queen + Adam Lambert z tegorocznej gali Oscarów.

Komentarze (16)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ja [5.173.***.***] dodano: 27.02.2019, 19:32 #1
Masakra. To profanacja prawdziwej Królowej. Nikt nie zastąpi Freddiego i nie może Mu dorównać pod względem wokalu,charyzmy,scenicznej,artyzmu,uroku.Szacunek dla Johna,który wycofał się z tej farsy. Freddiego nie można przywrócić ale nie sposób patrzeć na udziwnianie Jego twórczości oraz 20-letnich queenowych dokonań.
Ja [5.173.***.***] dodano: 27.02.2019, 19:59 #2
Masakra. To co teraz ma miejsce to istna farsa,która stanowi profanację prawdziwej Królowej. Nikt nie dorówna Freddiemu pod względem talentu, wokalu,charyzmy scenicznej,artyzmu i uroku. Nie ma Go wśród nas ale Jego pamięć,cudowne,ponadczasowe dzieła zespołu ,tworzone wspólnie przez ponad dwie dekady, powinny być opiewane w godny sposób. Niech to będą wznowienia autentycznych koncertów, albumów itp.a nie podszywanie się przeciętniaków pod geniusza i kreowanie swojej kariery na Jego wielkości. Dziwię się, że Brian i Roger to praktykują. Rozumiem, że chcą nadal grać ale niech tworzą coś nowego,swojego, a ponadczasową muzykę Queen zostawią w pięknych ramach, które zostały zamknięte z dniem 24.11.1991 roku. Szacunek dla Johna,który nie bierze udziału w tym cyrku. A wszechstronna muzyka Queen w swym oryginale i tak będzie zawsze wielkością samą w sobie.
Dr.Omnibus [83.22.***.***] dodano: 27.02.2019, 20:14 #3
ale czemu tu takie oburzenie,przecież to ten wspaniały prawdziwy rock który nadal żyje,nie ważne czy z adamem, fredkiem czy dawidem podsiadło na wokalu !!!
Pokaż odpowiedzi (1)
Ja [5.173.***.***] dodano: 27.02.2019, 22:07 #5
A następny w kolejce Queen+ Justin Bieber,Queen+ Zenek Martyniuk itd....
Nina [5.173.***.***] dodano: 28.02.2019, 12:16 #6
Według mnie Adam Lambert to wspaniały wokalista z ogromną charyzma sceniczna zaś skala jego głosu jest równa Freddiemu. Porównywanie tych głosów i osobowości jest bezcelowe bo Adam jest artystą zupełnie innym niż Freddie. Widziałam wiele koncertów z jego udziałem i zawsze był to poziom godny Queen. Z prawdziwą przyjemnością zobaczę dokument o zespole.
Pokaż odpowiedzi (2)
Dawid [77.175.***.***] dodano: 01.03.2019, 11:05 #9
Post kieruje do Ja: Zgadzam się że nikt nie zastąpi Freddiego ale nikt nie próbuje go zastąpić. Bylem na trzech koncertach Q+AL i jest to cudowne show. Adam w pewnym momencie odnosi się na scenie do tego że nie jest Freddim. Dla fanów Queen takich jak ja jest to świetna okazja żeby zobaczyć zespoł na żywo. Co do Johna to wybrał on życie rodzinne i wspiera w tym wszysykim Briana i Rogera. Nie wyobrażam sobie zeby zespół skończył działalność po śmierci Mercurego. Niech grają jak najdłużej bo mam zamiar zaliczyć ich następne trzy koncerty.
Pokaż odpowiedzi (1)
zbyszek [78.88.***.***] dodano: 01.03.2019, 12:16 #11
Dla mnie kontynuacja pod nazwą Queen+ to porażka i żenua w jednym . Tego samego próbowali The Doors i wiadomo z jakim skutkiem . Z drugiej strony nikt im nie zabrania grać , ale jadąc na sentymentach nawet nie zauważyli , że stali się własnym tribute bandem . Legendy szkoda ...
Pokaż odpowiedzi (3)
Ja [5.173.***.***] dodano: 01.03.2019, 12:23 #15
Post kieruję do "Dawid".
Skąd wiedza, że John wspiera i popiera obecne działania Briana oraz Rogera?
Ja zdecydowanie wolę słuchać albumów i oglądać koncerty Queen w swym oryginalnym składzie,wykonaniu,niepowtarzalnej magii i sile przekazu. Nie przekonuje mnie to co panowie współcześnie próbują przeforsować. Dla mnie stanowi to profanację wielkości Królowej . Tyle w temacie.
Pokaż odpowiedzi (1)
Komentarze (16 opinii) Skomentuj
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group