terazmuzyka.pl
Newsy 8007V  
mg | 14 lipca 2017
1

Queen. Film o legendarnym wokaliście oficjalnie potwierdzony!

Na oficjalnej stronie zespołu Queen pojawiła się informacja dotycząca filmu „Bohemian Rhapsody”, który będzie opowiadał historię Freddiego Mercury’ego i legendarnej brytyjskiej formacji.

Wokół produkcji przez ostatnie lata narastało wiele plotek i niedomówień. Z jednej strony obecni członkowie Queen chcieli, żeby taki film powstał, ale wciąż pojawiające się informacje dotyczące produkcji były dementowane i podważane. Wygląda jednak na to, że w końcu poznaliśmy pierwsze pewne informacje związane z filmem zatytułowanym „Bohemian Rhapsody”.

Najczęściej odtwarzani rockowi artyści na Spotify

Na stronie QueenOnLine.com pojawił się wpis dotyczący produkcji, z którego dowiedzieliśmy się już oficjalnie, że za jego reżyserię odpowiedzialny będzie Bryan Singer, którego kojarzyć możemy z reżyserii takich produkcji jak seria „X-Men”, „Superman: Powrót” czy w końcu „Jack: Pogromca olbrzymów”. Potwierdzono również, że głową rolę – czyli postać Freddiego Mercury’ego – zagra Rami Malek, który znany jest przede wszystkim z serialu „Mr. Robot” czy filmu „Need For Speed”.

Z tego wyboru niezwykle zadowoleni są członkowie Queen, Brian May i Roger Taylor:

Rami świetnie pasuje do roli, a dodatkowo jest niezwykle oddany temu projektowi. To Freddie Mercury jak żywy, co jest niezwykłe.

Za muzykę odpowiedzialni będą oczywiście muzycy Queen. Na stronie potwierdzono, że w przyszłym tygodniu w Wielkiej Brytanii rozpoczną się zdjęcia do „Bohemian Rhapsody”. Ekipa filmowa przeniesie się do Londynu w połowie września. Nie dowiedzieliśmy się niestety, kto wcieli się w postacie pozostałych muzyków Queen, ale na stronie obiecano, że te informacje zostaną przekazane następnym razem. Wpis sugeruje, że od teraz to właśnie tam będą pojawiały się kolejne sprawdzone informacje dotyczące produkcji „Bohemian Rhapsody”.

Nieoficjalnie wiadomo, że film trafi do kin 25 grudnia 2018 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 19.07.2017, 13:40 #1
Spoko, poczekamy, zobaczymy, temat nośny.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group