terazmuzyka.pl
Newsy 1066V  
rf | fot. DianaKat1 | 17 lutego 2020
0

Queen i Adam Lambert odtworzyli legendarny set z Live Aid [WIDEO]

Legendarny set Queen z koncertu Live Aid doczekał się nowej wersji. Wszystko na rzecz walki z pożarami w Australii.

Queen wystąpił na Live Aid w 1985 roku dając jeden z najlepszych i najbardziej ikonicznych występów w dziejach rocka. Dwudziestominutowy set grupy przyćmił wszystkie inne występy tego dnia. Złożyły się na niego takie przeboje, jak „Bohemian Rhapsody”, „Radio Ga Ga”, „We Will Rock You” i „We Are The Champions”. Niedawno set został odwzorowany w ramach filmu „Bohemian Rhapsody”, opowiadającego historię Queen.

Teraz, 35 lat później, Queen wraz z Adamem Lambertem postanowili powtórzyć ten set. Miało to miejsce w trakcie australijskiej trasy zespołu, w ramach występu, z którego dochód przeznaczony został na walkę z pożarami w Australii.

Poniżej możecie obejrzeć ten set w całości.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 701V  
7

Krzysztof Penderecki nie żyje

rf | fot. Akumiszcza | 29 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group