terazmuzyka.pl
Pitbulek 790V  
mg | 14 października 2019
1

Queen i Kazik Staszewski odegrani w „Twoja twarz brzmi znajomo” [WIDEO]

Nowy odcinek emitowanego na Polsacie programu „Twoja twarz brzmi znajomo” znów przyniósł nam kilka rockowych interpretacji. Sprawdźcie, jak poradzili sobie uczestnicy show!

„Twoja twarz brzmi znajomo” znów na rockowo! W popularnym show Polsatu uczestnicy wykonać musieli kompozycje legendarnego Queen oraz Kazika Staszewskiego.

System Of A Down w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Adam Strycharczuk z kanału „Na Pełnej” z YouTube’a wcielił się w samego Freddiego Mercury’ego. Sprawdźcie, jak poradzili sobie charakteryzatorzy oraz, co jeszcze ważniejsze, jak Adam poradził sobie wokalnie:

Przed jeszcze większym wyzwaniem postawiono Emilię Komarnicką-Klynstrę. Aktorka musiała bowiem zaśpiewać niczym Kazik Staszewski. Tutaj spore pole do popisu mieli charakteryzatorzy. Jak wypadła interpretacji „Celiny”? Przekonajcie się sami:

Program „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym znane postacie polskiej sceny wcielają się w słynnych piosenkarzy i piosenkarki cieszy się nieprzemijającą popularnością. Do tej pory mogliśmy podziwiać między innymi Krzysztofa Antkowiaka, znanego z przeboju „Zakazany owoc”, w roli Briana Johnsona z AC/DC, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a, a Mariusz Ostrowski zaprezentował się w roli np. Rogera Watersa czy Grzegorza Ciechowskiego. Dużym echem odbił się występ Sławomira Zapały, znanego z solowej działalności w stylu, który sam określa mianem rock-polo, który wcielił się we Freddiego Mercury’ego i brawurowo wykonał „We Are The Champions”. Jego występ na swoim Facebooku docenił sam Brian May.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Maszkaron [83.26.***.***] dodano: 14.10.2019, 12:54 #1
Brawo, powinien zostać teraz nowym wokalistą Kłin...
Zobacz także
Pitbulek 690V  
2

Katarzyna Nosowska odpowiedziała na rap Andrzeja Dudy [WIDEO]

mg | fot. Marlena Bielińska | 12 maja 2020
Pitbulek 1920V  
16

Paul McCartney poczuł się zraniony piosenką Johna Lennona

rf | fot. Jimmy Baikovicius | 4 maja 2020
Pitbulek 2506V  
14

Eddie Van Halen groził bronią Fredowi Durstowi z Limp Bizkit

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse) | 24 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group