terazmuzyka.pl
Pitbulek 1179V  
rf | 8 czerwca 2017
0

Queen Monopoly. Brian May prezentuje grę [WIDEO]

Brian May, gitarzysta Queen, zaprezentował specjalne wydanie gry planszowej Monopoly poświęconej słynnemu zespołowi.

Zespół Queen zaangażował się w stworzenie specjalnej edycji gry planszowej Monopoly, co Brian May porównał do nagrywania nowej płyty.

Alice In Chains potwierdza producenta nowej płyty

Queen Monopoly, które ukaże się 23 czerwca 2017 roku, poświęcone ma być koncertowej historii zespołu Queen. Na planszy odwzorowane będą obiekty koncertowe, które grupa odwiedziła w całej swojej historii. Zasady gry zbliżone będą do tradycyjnego Monopoly, ale gracze zamiast działać w branży nieruchomości, będą musieli budować koncertową karierę zespołu Queen.

W grze będzie też wiele odniesień do płyt i utworów Queen.

Brian May powiedział:

Myślę, że fani będą zafascynowani głębią szczegółów w tej wersji dobrze znanej i lubianej gry. Starannie przerobiliśmy Monopoly na prawdziwą przygodę rockowego zespołu w trasie. Gracze będą budowali karierę, tworząc coraz większe i lepsze koncerty na całym świecie. Dołącz do nas, żeby podbić świat.

Queen w 3-D

Fani Queen dostali ostatnio inny, niezwykły prezent, jakim jest książka „Queen In 3-D” zawierająca ponad 300 wcześniej niepublikowanych zdjęć z historii Queen. Do książki dołączony jest stereoskop OWL, który został opatentowany przez Briana Maya, a który pozwoli oglądać zdjęcia w trzech wymiarach.

Queen ponownie w Polsce

Queen i Adam Lambert wystąpią w Polsce 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Trasa koncertowa Queen i Adama Lamberta po Europie rozpocznie się 1 listopada koncertem w praskiej O2 Arena. Tegoroczna trasa koncertowa przypada na 40. rocznicę wydania albumu „News Of The World” i jemu ma być poświęcona. Adam Lambert, który towarzyszy Queen w roli wokalisty od 2012 roku, w rozmowie dla „New Musical Express” uchylił rąbka tajemnicy, nad czym pracują muzycy.

Jeszcze nie mamy dogadanych szczegółów, ale prowadzimy wiele bardzo kreatywnych konwersacji. Pracujemy nad wyglądem sceny. Ten koncept wciąż ewoluuje. Mailowo dyskutujemy nad tym, jak zmienić setlistę i co zrobić inaczej.

Wielu fanów widziało nas więcej niż raz, ważne jest więc, żebyśmy się nie powtarzali, nawet jeśli dalej będziemy grali wielkie przeboje, z których znane jest Queen, chcemy nadać im inny kontekst albo inne efekty wizualne.

Jednym z pomysłów, jest wykonanie tego legendarnego albumu w całości na żywo. Zespół przyznaje jednak, że jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji, czy tak zrobi.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Koncert już wkrótce
  • Queen + Adam Lambert
  • Data i miejsce koncertu: 6 listopada 2017
    Łódź, Atlas Arena
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group