terazmuzyka.pl
Koncerty 472V  
mg | 20 kwietnia 2017
4

Queen nie tylko w Polsce. Grupa zapowiedziała 47 koncertów

47 występów, 45 metropolii, największe hale świata. A to wszystko w ciągu niespełna pół roku. Taki plan ma Queen i Adam Lambert. Na mapie koncertowej nie zabraknie również Polski. 

W sieci już od kilkunastu dni krążyły niepotwierdzone wieści o europejskim tournée Queen i Adama Lamberta. Gdy jednak w ostatni piątek na oficjalnym fanpage'u zespołu pojawił się wpis z pytaniem: „Czy słyszeliście pogłoski o Europie?”, niemal wszystko stało się jasne. Trasa na Starym Kontynencie rozpocznie się pod koniec roku. Wcześniej Brytyjczycy odwiedzą Amerykę Północną. 

Queen ponownie w Polsce. Szczegóły koncertu i bilety

Trasa koncertowa Queen i Adama Lamberta po Europie rozpocznie się 1 listopada koncertem w praskiej O2 Arena. Następnie największych przebojów zespołu posłucha publiczność z dużych europejskich miast: Monachium, Budapesztu, Wiednia, Bolonii, Amsterdamu czy Kowna. Nie zabraknie także polskiego miasta na mapie koncertowej Queen – zespół gościć będzie łódzka Atlas Arena, która może pomieścić blisko 14 tysięcy widzów. 

Zespół zakończy tegoroczną trasę  na Wyspach Brytyjskich, gdzie zagra w jedenastu arenach największych miast Anglii, Irlandii Południowej, Irlandii Północnej i Szkocji. Wielkie Grande Finale niezwykłego tour nastąpi 15 grudnia na londyńskim koncercie w The SSE Arena, mieszczącej się naprzeciwko legendarnego stadionu Wembley. 

Niezwykłe show

Należy pamiętać, że trasa została zaprojektowana przez najbardziej prestiżowych producentów na świecie. Za projekt i produkcję odpowiedzialny jest Ric Lipson z Entertainment Architects Stufish Production, znany na całym świecie dzięki współpracy z takimi artystami jak: Pink Floyd, The Rolling Stones czy U2, jak również otwarcia i zamknięcia ceremonii Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. Europejscy fani Queen + Adam Lambert mogą więc spodziewać się widowiska z najwyższej półki. 

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 21.04.2017, 08:05 #1
To nie jest Queen, lecz muzycy tej grupy bez Freddy'ego Mercurego.
Pokaż odpowiedzi (1)
zert [83.7.***.***] dodano: 21.04.2017, 09:57 #3
W Polsce większość lubi pisać Queen,ale powinno być Queen+Adam Lambert jak coś.
FAN [94.158.***.***] dodano: 05.05.2017, 13:32 #4
bardzo dobrze ze grają
Brian i Rog mają prawo do nazwy Queen- koncerty sa fenomenalne'
Ze starej gwardi jest tez klawiszowiec sipke endey
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group