terazmuzyka.pl
Koncerty 2323V  
mg | 26 kwietnia 2017
4

Queen w Polsce. Bilety w sprzedaży

Queen i Adam Lambert wystąpią w Polsce 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, a już teraz ruszyła sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie.

Trasa koncertowa Queen i Adama Lamberta po Europie rozpocznie się 1 listopada koncertem w praskiej O2 Arena. Następnie największych przebojów zespołu posłucha publiczność z dużych europejskich miast: Monachium, Budapesztu, Wiednia, Bolonii, Amsterdamu czy Kowna.

Adam Lambert jak Freddie Mercury?

Nie zabraknie także polskiego miasta na mapie koncertowej Queen – zespół gościć będzie łódzka Atlas Arena, która może pomieścić blisko 14 tysięcy widzów. 

Quenn w Polsce – bilety

Sprzedaż biletów na polski koncert Queen i Adama Lamberta, który odbędzie się w Łodzi 6 listopada, właśnie się rozpoczęła. Ceny wejściówek wahają się od 266 złotych do 699 złotych:

Organizator poinformował, że uruchomiona w poniedziałek przedsprzedaż biletów cieszy się ogromną popularnością. Oznacza to, że chętnych na zakup wejściówek będzie bardzo dużo, dlatego lepiej nie zwlekać z zakupem.

Koncert wyjątkowy

Czego możemy się spodziewać po rozpoczynającym się 1 listopada europejskim tour, na którego trasie jest również Polska? Współzałożyciel Queen, Roger Taylor zapowiada, że tegoroczne koncerty będą zupełnie inne od tych, których publiczność była świadkiem wcześniej, a to za sprawą lepszych możliwości technicznych. Dlatego chociażby z tego powodu możemy być pewni zaskakującego i spektakularnego koncertu.

Gitarzysta Queen, Brian May, zapewnia z kolei, że nie zabraknie elementu zaskoczenia. Publiczność z całą pewnością usłyszy największe przeboje:

Publika zna największe hity, więc musimy im je zapewnić, ale możemy zaskoczyć ją też czymś, czego się nie spodziewają. Tym razem tego będzie znacznie więcej.

Adam Lambert, który dołączył do Queen w 2012 roku, zapowiada z kolei, że publiczność  usłyszy utwory zespołu, których wcześniej  nie prezentowano podczas koncertów.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 26.04.2017, 13:02 #1
Queen? Nie sądzę.
Pokaż odpowiedzi (1)
lisek [83.27.***.***] dodano: 26.04.2017, 19:59 #3
ja dodam jeszcze,że powinno się pisać Queen + adam lambert,ponieważ jest to kolaboracja muzyków z queen z adamem, gdzie sobie grają piosenki grupy Queen,i nawet na wiki to pisze,no chyba że wiki kłamie,co czasami jej się zdarza,hehe.
queen+ [94.158.***.***] dodano: 05.05.2017, 13:34 #4
Queen +
Naprawde warto
Koncert już wkrótce
  • Queen + Adam Lambert
  • Data i miejsce koncertu: 6 listopada 2017
    Łódź, Atlas Arena
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group