terazmuzyka.pl
Newsy 461V  
szy | 20 marca 2018
0

Queens of the Stone Age prezentują animowany teledysk [WIDEO]

Zespół dowodzony przez charyzmatycznego Josha Homme'a opublikował teledysk do kompozycji „Head Like a Haunted House”. 

W sieci możecie znaleźć wideoklip do utworu „Head Like a Haunted House”, który pochodzi z ostatniego albumu amerykańskiej formacji Queens of the Stone Age

Nowa płyta Stone Temple Pilots już w sprzedaży

Za animowany wideoklip, w którym nie zabrakło UFO, tańczących szkieletów czy latających trumien, odpowiada częsty współpracowniki kapeli Liam Lynch, który ma na koncie także teledyski dla zespołu Foo Fighters. Całość możecie zobaczyć poniżej:

Formacja Queens of the Stone Age, w składzie Josh Homme (śpiew, gitara), Troy Van Leeuwen (gitara, klawisze), Michael Schuman (bas), Dean Fertita (gitara, klawisze) oraz Jon Theodore (perkusja), w ubiegłym roku powróciła z siódmym studyjnym krążkiem, zatytułowanym „Villains”. Zebrał on pochlebne recenzje zarówno ze strony krytyków (nasz dziennikarz, Bartek Koziczyński, napisał: W dzisiejszych czasach trudno o arcydzieła. Jeśli jednak zaryzykujemy użycie takiego słowa, Villains” będzie godnym kandydatem), jak i fanów. Ponadto został doceniony przez branżę muzyczną, otrzymał m.in. nominację do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy album rockowy”, choć - ostatecznie - statuetki grupa nie zgarnęła.  

19 czerwca muzycy QOTSA po raz kolejny zaprezentują się przed polską publicznością. Tym razem wystąpią w warszawskiej hali Torwar. Będzie to już ich czwarty koncert w stolicy Polski - poprzednio formacja zagrała w Warszawie w klubie Proxima (2000), klubie Stodoła (2005) oraz podczas festiwalu Orange Warsaw na Stadionie Narodowym (2014). Zespół dowodzony przez Josha Homme'a wystąpił także na festiwalu Open'er (2013).

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 473V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
Newsy 122V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 892V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
Newsy 527V  
3

Jeff Waters (Annihilator) wskazuje swojego gitarowego boga

rf | fot. Sven Mandel | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group