terazmuzyka.pl
Newsy 935V  
szy | 11 sierpnia 2017
0

Queens of the Stone Age prezentują nowy utwór [AUDIO]

Premiera nowej płyty Queens of the Stone Age zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem zespół udostępnił w sieci kolejny utwór zapowiadający nadchodzące wydawnictwo. 

25 sierpnia, czyli za równe dwa tygodnie, ukaże się nowy studyjny album formacji Queens of the Stone Age zatytułowany „Villains”. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Mark Ronson. Grupa właśnie udostępniła kolejny, premierowy utwór.

Def Leppard uczci 30-lecie albumu „Hysteria”

Kilka tygodni temu swoją premierę miała kompozycja „The Way You Used to Do”, tym razem Josh Homme i spółka opublikowali w sieci sześciominutowy utwór zatytułowany „The Evil Has Landed”, z którym możecie zapoznać się poniżej. 

Na siódmej studyjnej płycie Queens of the Stone Age znajdzie się 9 premierowych kompozycji. Oto tracklista: 

  1. Feet Don’t Fail Me
  2. The Way You Used to Do
  3. Domesticated Animals
  4. Fortress
  5. Head Like a Haunted House
  6. Un-Reborn Again
  7. Hideaway
  8. The Evil Has Landed
  9. Villains of Circumstance

Kilka słów na temat „Villains” powiedział lider zespołu, Josh Homme:

Tytuł nie jest żadnym politycznym manifestem. Nie ma nic wspólnego z Trumpem i całym tym gównem. Po pierwsze słowo brzmi super, a po drugie – jak każda sytuacja – są trzy tłumaczenia: twoje, moje i to prawdziwe… Każdy z nas potrzebuje swojego „villain” [czarny charakter, łotr, łajdak – z ang. | przyp. mg], żeby mógł być przeciwko niemu. Nie da się tego kontrolować. Jedyne co możesz kontrolować to to, kiedy ruszysz dalej.

Tak z kolei będzie wyglądała okładka nowej płyty Queens of the Stone Age:

Zespół wieszczy koniec ery gitar

W niedawnym wywiadzie, perkusista Queens Of The Stone Age, Jon Theodore, twierdzi, że nadszedł kres ery gitar. Zespół, który postrzegany jest jako jeden z najlepszych przedstawicieli gitarowego grania, nie patrzy z optymizmem w przyszłość rocka. Perkusista powiedział:

Nadejdzie kres gitar z różnych powodów. Teraz modne jest uczenie się gry na kontrabasie albo na gitarze klasycznej. To zupełnie nowy świat i czasami czuję się jak dinozaur, ale przede wszystkim cieszę się, że zacząłem jeszcze przed tą transformacją. Jesteśmy mocno zakorzenieni w gitarowym świecie.

Recenzję nowego albumu zespołu, podobnie jak wywiad z perkusistą QOTSA, znajdziecie we wrześniowym numerze naszego miesięcznika, który będzie dostępny od 30 sierpnia.  

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group